فهرست این مقاله

شیشه خم کابین آسانسور

تولید انواع شیشه خم کابین آسانسور در صنایع شیشه کولیوند            0912823524202188621912

 

شیشه خم کابین

 

شیشه خم کابین آسانسور

شیشه های منحنی جذاب ترین طرح شیشه جهت اجرای یک کابین محسوب می شود که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی تک جداره و دوجداره در ابعاد مختلف به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وی سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم کابین  – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم کابین آسانسور – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه منحنی لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم کابین آسانسور – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره استفاده می شود بدین شکل از اتلاف انرِژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم کابین آسانسور – کریستال 

به طور کلی شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه خم کابین آسانسور - اینستاگرام

 

شیشه خم کابین آسانسور - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم کابین آسانسور به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم

شیشه خم کابین

شیشه خم کابین

شیشه خم کابین آسانسور

شیشه خم کابین آسانسور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند