فهرست این مقاله

شیشه خم کابین دوش

تولید انواع شیشه خم کابین دوش در صنایع شیشه و آینه کولیوند           09128235242 02188621912

 

شیشه خم کابین

 

شیشه خم کابین دوش

شیشه های منحنی همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی تک جداره و دوجداره می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرمی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم کابین – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم کابین دوش – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد ، شیشه های لمینت در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم کابین دوش – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره خم استفاده می شود چرا که در این صورت از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم کابین دوش – کریستال

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه خم کابین دوش – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم کابین دوش - اینستاگرام

 

شیشه خم کابین دوش - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم کابین دوش به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های محنی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم کابین آسانسور

شیشه خم

شیشه خم کابین دوش

شیشه خم کابین دوش

شیشه خم کابین

شیشه خم کابین

شیشه خم کابین

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند