فهرست این مقاله

شیشه درب لابی

تولید انواع شیشه درب لابی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه درب لابی

 

شیشه درب لابی

درب های ورودی ساختمان ها امروزه در طرح های بسیار متنوعی تولید می شود به طوری که برای هر ساختمانی با توجه به نمای آن یک درب متناسب با نما نصب خواهد شد ، در بین درب های ورودی درب لابی ساختمان معمولا با طراحی لوکس و مدرن اجرا می شود به همین دلیل بهتر است که شیشه درب لابی نیز زیبا و منحصربفرد تولید شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های دکوراتیو از جمله شیشه درب لابی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در همه ی کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون از شیشه درب لابی لوکس جهت تزیین فضای خارجی ساختمان استفاده می شود به طوری که برخی از طراحان دکوراسیون داخلی ساعت زمان صرف می کنند که درب لابی ساختمان به بهترین شکل ممکن طراحی گردد .

 

شیشه درب لابی – سکوریت

در برخی از پروژه ها به دلیل ابعاد بزرگ شیشه باید از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد در این صورت مقاومت شیشه بیشتر می باشد و حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه درب لابی – رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون دارند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های رنگی متناسب با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سنگ نمای آن کرم در نظر گرفته شده باید از شیشه برنز استفاده کرد .

 

شیشه درب لابی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های درب ورودی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی ساختمان را روی شیشه ی درب لابی سندبلاست کرد .

 

شیشه درب لابی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی روی شیشه های درب ورودی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان طرح لوزی را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه درب لابی – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو لابی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه درب لابی – استیند گلاس

جدیدترین نوع شیشه های دکوراتیو که با نام شیشه استیند گلاس شناخته شده است و از فرآیند های سندبلاست ، اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی شیشه تشکیل شده است به طوری که ابتدا طرح مورد نظر توسط نرم افزار ترسیم شده سپس طرح به صورت برچسب روی شیشه قرار خواهد گرفت و فرآیند های اشاره شده روی شیشه اعمال می شود .

 

شیشه درب لابی –  دوجداره

چنانچه در پروژه ای هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگس صوتی باشد باید از شیشه های دوجداره استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها اسپیسر های فلزی بیش شیشه ها قرار داده می شود .

 

شیشه درب لابی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های درب لابی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسینه عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه درب لابی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه درب لابی – ضخیم

برای تولید شیشه های درب لابی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک درب با ابعاد 130 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه درب لابی – رفلکس 88

در این طرح از شیشه های درب لابی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه درب لابی – تاشو 

در این طرح از شیشه های درب لابی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه درب لابی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه درب لابی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های درب لابی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شو باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه درب لابی – مات

شیشه های درب مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتیا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه درب لابی - اینستاگرام

 

شیشه درب لابی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه درب لابی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه درب لابی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه درب لابی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه درب لابی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه درب لابی

شیشه خمره ای

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

شیشه درب لابی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه درب لابی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند