فهرست این مقاله

شیشه درب ورودی

تولید و نصب شیشه درب ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

با توجه به اجرای طرح های مختلف درب های ورودی ساختمان به طبع نیاز به شیشه های تزئینی و طرح دار هم بیشتر می شود از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه درب ورودی را در ابعاد و رنگ های مختلف تولید کرده و توسط 10 نصاب حرفه ای و با تجربه شیشه ها نصب خواهند شد .

شیشه درب ورودی با توجه نوع درب و رنگ آن باید انتخاب شود به طور مثال برای درب ورودی ساختمان چوبی با رنگ قهوه ای بهترین گزینه شیشه استین گلاس سفید و کرم خواهد بود ، امروزه بیشتر از شیشه های دکوراتیو شفاف و رنگی به عنوان شیشه درب ورودی استفاده می شود برخلاف گذشته که فقط از شیشه های شفاف و مشجر بکرا برده می شد ،  در ادامه انواع شیشه های درب ورودی را شرح خواهیم داد :

 

شیشه درب ورودی سکوریت

رایج ترین نوع درب ورودی ساختمان به صورت تمام شیشه ای سکوریت اجرا می شود که با توجه به ابعاد درب تعداد لنگه های ثابت و بازشو تعیین خواهد شد هر چند که لنگه های ثابت هرچقدر که بزرگتر در نظر گرفته شود نمای ایجاد شده زیباتر و حرفه ای تر می شود البته یراقی که برای درب در نظر گرفته خواهد شد هم در نما بسیار تاثیرگذار می باشد لذا یراق های استیل طلایی و نقره ای در طرح های مختلفی تولید می شوند .

 

شیشه درب ورودی طرح دار (چاپی)

نوعی از شیشه های درب ورودی که عمدتا درب چوبی یا استیل اجرا شده اما وسط درب شیشه خور خواهد بود ، شیشه های طرح دار به گونه ای است که یک تصویر رنگی یا لوگو روی شیشه چاپ خواهد شد برای اینکار فایل تصویر مورد نظر را وارد دستگاه خواهیم کرد سپس شیشه را وارد دستگاه می کنیم و به صورت اتوماتیک فرآبند چاپ روی شیشه انجام می شود .

 

شیشه درب ورودی سندبلاست

نوعی دیگر از شیشه های طرح دار درب ورودی که لوگو یا تصویر مورد نظر به صورت سندبلاست روی شیشه پیاده سازی می شود ، فرآیند سندبلاست کردن شیشه هم توسط دستگاه انجام می شود اما به صورت چاپی نیست بلکه طرح روی شیشه به گونه ای حک خواهد شد بسیاری از شرکت ها لوگوی مجموعه خود را به صورت سندبلاست روی شیشه اجرا می کنند .

 

شیشه درب ورودی رنگی

شیشه های رنگی درب ورودی سکوریت شده هستند و معمولا در ضخامت 6 میل و 10 میل تولید می شوند لذا صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رنگی مورد نظر شما را توسط کوره های مخصوصی در درمای بالای 100 درجه به سکوریت تبدیل کرده و طرح مورد نظر را اجرا خواهد کرد .

 

شیشه درب ورودی حکاکی شده

در این طرح شیشه توسط دستگاه تراش کنده کاری خواهد شد به گونه ای که طرح مورد نظر توسط نرم افراز اتوکد طراحی شده سپس طرح توسط دستگاه تراش روی شیشه حکاکی می شود در اغبل موارد طرح لوزی لوزی روی شیشه حکاکی می شود .

 

شیشه درب ورودی چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های درب ورودی به صورت رنگی چاپ می شود ، این نوع شیشه ها با تفکیک رنگ قابل ملاحظه ای تولید خواهد شد .

 

شیشه درب ورودی استین گلاس 

جدیدترین و به نوعی حرفه ای ترین نوع شیشه درب ورودی ساختمان که از زمانی وارد کشور عزیزمان ایزان شد با استقبال بسیار زیاد مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون مواجه شد ، ساختار شیشه استین گلاس شامل بخش های سندبلاست کردن ، حکاکی ، اسیدکاری و رنگ آمیزی شیشه است مهندسان ساختمانی در اغلب ساختمان های نوساز و لوکس در همه ی کشورهای دنبا از شیشه درب ورودی استین گلاس استفاده می شود .

 

درب شیشه ای ورودی ساختمان

در این طرح درب به صورت تمام شیشه ای سکوریت اجرا خواهد شد و دیگر خبری از فریم های چوبی و فلزی که شیشه درب ورودی در آن قرار گرفته باشد نیست بلکه شیشه سکوریت رنگی و طرح دار با استفاده از یراق استیل روی چارچوب نصب می شود .

 

شیشه درب ورودی دوجداره

تمامی شیشه های درب ورودی که در بالا اشاره شد را می توان به صورت دوجداره تولید کرد به گونه ای که معمولا شیشه ای که در رو به نمای داخلیست شیشه ساده و شیشه ای که رو به نمای خارجی قرار می گیرد شیشه طرح دار خواهد بود .

 

شیشه درب ورودی لمینت

برخی از درب های ورودی استیل و آلومینیومی دارای شیشه لمینت ساده و رنگی است ، این نوع شیشه ها مقاومت بسیار بالایی داشته و در صورت شکستن برخلاف شیشه های ساده پودر خواهد شد .

 

شیشه درب ورودی ساختمان تجاری

امروزه در ساختمان های تجاری اغلب ،  درب های شیشه ای ورودی اتوماتیک اجرا می شود زیرا این نوع درب ها هم نمای زیبا و مدرنی را داشته و هم اینکه رفت و آمد افراد به دلیل اتوماتیک بودن درب به سهولت انجام می شود .

 

شیشه درب ورودی اسیدکاری

نوعی از شیشه های طرح دار مات و با شباهت بسیار زیاد به شیشه های سندبلاست که شیشه توسط ترکیبات اسیدی تزیین خواهد شد در این روش شیشه به صورت متقارن و نامتقارن اسیدکاری خواهد شد ، برای تولید شیشه درب ورودی اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش روزرنگ و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه درب ورودی کریستال

شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا نمای زیبایی را در درب های ورودی ایجاد خواهد کرد ، برای تولید درب شیشه ای باید از شیشه های 10 میل کریستال استفاده کرد لازم به ذکر است سه نوع شیشه کریستال بلژیکی ، ایرانی و چینی وجود دارد ، شیشه درب ورودی کریستال ذر کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

شیشه درب ورودی چوبی 

با توجه به اینکه اغلب درب های ورودی ساختمان های نوساز از جنس چوبی هستند نوع خاصی از شیشه های دکوراتیو وجود دارد که ویژه ی درب های جوبیست و به صورت تک جداره و دوجداره تولید می شود .

 

شیشه درب ورودی خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه درب ورودی رفلکس

شیشه های رفلکس در واقع به شیشه هایی گفته می شود که براحتی نمی توان طرف دیگر شیشه را مشاهده کرد به همین دلیل با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است و اغلب به صورت دوجداره تولید می شود .

 

شیشه درب ورودی هوشمند

طرح خاصی از شیشه های درب ورودی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه درب ورودی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه درب وروردی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانن مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه درب معرفی شده است قیمت شیشه درب ورودی تقریبا دو برابر شیشه های درب ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه درب ورودی ضخیم 

برای تولید شیشه های درب ورودی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد ، به طور مثال برای یک درب با ابعاد 120 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه درب ورودی تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر سات که از شیشه درب ورودی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه درب ورودی - اینستاگرام

 

شیشه درب ورودی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و خرید شیشه درب ورودی

برای اطلاع از قیمت شیشه درب ورودی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه درب ورودی مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه درب ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب وزودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

شیشه درب ورودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه درب ورودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

تیم تحریریه کولیوند