فهرست این مقاله

شیشه دودی رنگی

تولید شیشه دودی رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه دودی رنگی

 

شیشه دودی رنگی

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های رنگی متنوعی هستیم برخلاف گذشته که فقط شیشه های شفاف وجود داشت با تولید شیشه رنگی طراحان دکوراسیون داخلی براحتی می توانند فضای داخلی ساختمان ها را تزیین کنند در این مقاله به بررسی شیشه دودی رنگی و کاربردهای آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه های رنگی از جمله شیشه دودی رنگی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

 

شیشه دودی رنگی – سکوریت

در پروژه هایی که هدف اجرای نمای شیشه ای است باید از شیشه های دودی سکوریت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه دودی رنگی – لمنیت

چنانچه در پروژه ای ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود و از روش فریم لس برای اجرای نمای شیشه ای استفاده گردد باید از شیشه های دودی لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه دودی سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه دودی رنگی – دوجداره

اگر در پروژه ای هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باشد باید از شیشه های دودی دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه دودی با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد و دور آن با چسب های مخصوصی پوشش داده می شود .

 

شیشه دودی رنگی – خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه دودی رنگی – رومیزی

یکی از کاربردهای متداول شیشه های دودی در تولید شیشه های رومیزی است به ویژه برای میزهایی که از رنگ سفید و مشکی برخوردار می باشد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری مشکی ۸ نفره باید از شیشه دودی ۱۰ میل استفاده کرد .

 

شیشه دودی رنگی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های دودی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش ظرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام تجرای را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه دودی رنگی – چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ تصاویر مختلفی روی شیشه های دودی چاپ کرد چنانچه تصویر خاصی برای چاپ روی شیشه مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه دودی رنگی – اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دودی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه دودی رنگی – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های دودی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه دودی رنگی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه دودی رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه دودی معرفی شده است ، قیمت شیشه دودی رنگی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه دودی رنگی – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های دودی سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای زیبا روی سنگ از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه دودی رنگی – ضخیم

برای تولید شیشه های دودی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خام و ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پنجره با ابعاد ۱۳۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه دودی رنگی – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های دودی مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه دودی رنگی - اینستاگرام

 

شیشه دودی رنگی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه دودی رنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی رنگی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دودی رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه دودی رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند