فهرست این مقاله

شیشه دودی رنگی

تولید شیشه دودی رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

شیشه دودی رنگی

 

شیشه دودی رنگی

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های رنگی متنوعی هستیم برخلاف گذشته که فقط شیشه های شفاف وجود داشت با تولید شیشه رنگی طراحان دکوراسیون داخلی براحتی می توانند فضای داخلی ساختمان ها را تزیین کنند در این مقاله به بررسی شیشه دودی رنگی و کاربردهای آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رنگی از جمله شیشه دودی رنگی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

 

شیشه دودی رنگی – سکوریت

در پروژه هایی که هدف اجرای نمای شیشه ای است باید از شیشه های دودی سکوریت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه دودی رنگی – لمنیت

چنانچه در پروژه ای ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود و از روش فریم لس برای اجرای نمای شیشه ای استفاده گردد باید از شیشه های دودی لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه دودی سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه دودی رنگی – دوجداره

اگر در پروژه ای هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باشد باید از شیشه های دودی دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه دودی با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد و دور آن با چسب های مخصوصی پوشش داده می شود .

 

شیشه دودی رنگی – خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه دودی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه دودی رنگی – رومیزی

یکی از کاربردهای متداول شیشه های دودی در تولید شیشه های رومیزی است به ویژه برای میزهایی که از رنگ سفید و مشکی برخوردار می باشد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری مشکی 8 نفره باید از شیشه دودی 10 میل استفاده کرد .

 

شیشه دودی رنگی – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های دودی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش ظرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام تجرای را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه دودی رنگی – چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ تصاویر مختلفی روی شیشه های دودی چاپ کرد چنانچه تصویر خاصی برای چاپ روی شیشه مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه دودی رنگی – اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دودی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه دودی رنگی – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های دودی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه دودی رنگی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه دودی رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه دودی معرفی شده است ، قیمت شیشه دودی رنگی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه دودی رنگی – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های دودی سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای زیبا روی سنگ از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد بود ، شیشه های سنگ قر در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه دودی رنگی – ضخیم

برای تولید شیشه های دودی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های خام و ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پنجره با ابعاد 130 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه دودی رنگی – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های دودی مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی تولید می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های رفلکس بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه دودی رنگی - اینستاگرام

 

شیشه دودی رنگی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه دودی رنگی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی رنگی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دودی رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است عرضه شیشه دودی رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت قواره و جام صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی رنگ

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

شیشه دودی رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند