فهرست این مقاله

شیشه دید یک طرفه

تولید شیشه دید یک طرفه در صنایع شیشه کولیوند                   0912823524202188621912

 

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

شیشه های اتاق بازجویی در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین مهندسان ساختمانی قرار گرفته است به طوری که امروزه بخش اغظمی از ویلاها با استفاده از این نوع شیشه پوشش داده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های بازجویی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بازجویی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب ساین و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه دید یک طرفه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های بازجویی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای سات که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه ها خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه دید یک طرفه – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های بازجویی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه دید یک طرفه – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های امنیتی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه دید یک طرفه – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های بازجویی که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه دید یک طرفه – کریستال

شیشه های بازجویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه دید یک طرفه - اینستاگرام

 

شیشه دید یک طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه دید یک طرفه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های امنیتی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های امنیتی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

شیشه دید یک طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های امنیتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند