فهرست این مقاله

شیشه رفلکس طلایی

عرضه انواع شیشه رفلکس طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

متداول ترین نوع شیشه رفلکس که در اکثر ساختمان های نوساز به عنوان شیشه دوجداره نمای ساختمان استفاده می شود ، شیشه رفلکس طلایی در چند سال اخیر به انواع شیشه های رفلکس اضافه شد و در اوایل تولید این نوع شیشه ها در ایران فقط رفلکس سبز و آبی وجود داشت لذا مهندسان ساختمانی که از سنگ نماهای با رنگ خاص استفاده می کردند مجبور بودند که از رنگ سبز یا آبی بکار ببرند .

شیشه رفلکس طلایی با توجه به رنگ شیک و جذاب در بسیاری از ساختمان های نوساز مورد استفاده قرار می گیرد البته اگر رنگ پنجره دوجداره هم شامپانی در نظر گرفته شود نمای بسیار مدرن تری را خواهیم داشت لازم به ذکر است صنایع کولیوند انواع پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc را در رنگ های مختلف تولید می کند .

قیمت شیشه رفلکس طلایی و نقره ای نسبت به سایر رنگ های شیشه رفلکس مانند شیشه رفلکس سبز و آبی حدود ۳۰ درصد بیشتر می باشد که دلیل آن هم استفاده از ترکیبات شیمیایی کم یاب در تولید این نوع شیشه ها است .

تفاوت شیشه رفلکس طلایی و شیشه طلایی ساده فقط در انعکاس تصاویر شیشه رفلکس است لذا در پروژه هایی که نیاز به انعکاس تصاویر وجود دارد از این نوع شیشه ها استفاده می شود .

 

انواع شیشه رفلکس طلایی صنایع شیشه و آینه کولیوند :

    ۱- شیشه های رفلکس طلایی نرمال :

این نوع شیشه های رفلکس طلایی به طور تقریبی % ۳۰ از آینه تشکیل شده و بیننده ای که از داخل ساختمان شیشه را مشاهده می کند آینه تمام نمای شفاف را نخواهد دید لذا به این نوع از شیشه های رفلکس نرمال می گویند .

    ۲- شیشه رفلکس طلایی سوپر یا ویژه : 

همانطور که از نام این نوع از شیشه های رفلکس پیداست میزان آینه این نوع از شیشه ها بالاست و تقریبا % ۵۰ از آینه تشکیل شده است لذا بیننده ای که از داخل ساختمان شیشه را مشاهد کند یک تصویر واضح از خود را در این نوع از شیشه های رفلکس خواهد دید .

 

کاربردهای شیشه رفلکس طلایی صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • استفاده در پنجره های تک جداره نمای ساختمان
  • استفاده در پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc نمای ساختمان
  • استفاده در سقف های شیشه ای
  • استفاده در آزمایشگاه ها
  • استفاده در درب های آهنی ورودی
  • استفاده در نورگیرهای شیشه ای
  • استفاده در پارتیشن های شیشه ای دوجداره

 

 در پنجره هایی که رنگ فریم مشکیست شیشه رفلکس طلایی نمای پنجره را بسیار زیباتر خواهد کرد همانطور که پیش تر هم اشاره شد قیمت شیشه های رفلکس طلایی و نقره ای نسبت به سایر شیشه های رفلکس بیشتر می باشد در ضمن تشخیص اینکه کدام طرف شیشه رفلکس طلایی شیشه است و کدام طرف آینه براحتی صورت می گیرد زیرا مانند شیشه رفلکس نقره ای نیاز به لمس کردن شیشه و ترفندهای تخصصی نیست .

 

شیشه رفلکس طلایی سکوریت

در ساختمان هایی که دارای بیشتر از سه طبقه هستند بهتر است که از شیشه های سکوریت رفلکس در نمای خارجی ساختمان استفاده شود چرا که در این صورت حتی اگر شیشه ها شکسته شود مانند شیشه های خام خطری را نخواهد داشت .

 

شیشه رفلکس طلایی دوجداره

برای تولید شیشه های رفلکس دوجداره ابتدا دو عدد شیشه طلایی رفلکس با ابعاد یکسان برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار می گیرد و دور آن با جسب پوشش داده می شود .

 

شیشه رفلکس طلایی خم

خاص ترین طرح شیشه های رفلکس طلایی که برای تولید آن ابتدا شیشه رفلکس در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت شیشه به همراه قابل فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رفلکس طلایی درب ورودی

امروزه اغلب درب های ورودی ساختمان شیشه خور هستند و معمولا به صورت چوبی تولد می شوند از همین با توجه به اینکه رنگ های درب های چوبی قهوه ای است بهتر است که از شیشه های طلایی رفلکس استفاده شود .

 

شیشه رفلکس طلایی لمینت

چنانچه در پروژه ای احتمال شکسته شدن شیشه بالا باشد و از روش اجرای فریم لس استفاده شود باید از شیشه های رفلکس لمینت استفاده کرد ، این نوع شیشه ها حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه رفلکس طلایی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رفلکس حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رفلکس طلایی هوشمند 

طرح دیگری از شیشه های رفلکس که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رفلکس طلایی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه رفلکس طلایی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رفلکس ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاص و لوکس استفاده می کنند .

 

شیشه رفلکس طلایی ضخیم 

برای تولید شیشه های رفلکس با ابعاد بزرگ باید از شیشه ای ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پنجره ی با ابعاد ۱۳۰ سانتی متر و ارتفاع ۲۲۰ سانتی متر باید از شیشه های رفلکس ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه رفلکس طلایی میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های رفلکس رنگی استفاده کرد به طور مثال برای برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره باید از شیشه رفلکس ۱۰ میل بکار برد .

 

دلایل استفاده از شیشه رفلکس طلایی در نمای ساختمان ها

طبق قوانین شهرداری باید در نمای ساختمان از شیشه هایی استفاده شود که فضای داخلی دیده نشود بنابراین شیشه های رفلکس رنگی مناسب ترین گزینه برای شیش نمای ساختمان ها به شمار می روند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه انواع شیشه های رفلکس رنگی را از سال ۱۳۸۵ به صورت جام و قواره عرضه می نماید .

 

شیشه رفلکس طلایی تاشو 

در این طرح از شیشه های رفلکس شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه رفلکس طلایی تاشو بکار برد چرا که در این صورت فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رفلکس طلایی ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رفلکس بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های رفلکس ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه رفلکس طلایی استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی است فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه رفلکس طلایی مات 

شیشه های رفلکس مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رفلکس طلایی دوجداره صنایع شیشه و آینه کولیوند

این نوع از شیشه های رفلکس از دو شیشه رفلکس طلایی و شیشه ساده فلوت تشکیل می شود و بین دو شیشه یک اسپیسر با ضخامت مورد نظر که داخل آن ار مواد ضد رطوبتی تشکیل شده وجود دارد پس ار برش شیشه ها در ابعاد مورد نظر و برش اسپیسر و قرار دادن آن در بین دو شیشه با چسب های مخصوص شیشه های دوجداره که مشکلی رنگ می باشد این دو شیشه ها به هم می چسبانیم .

هنگام نصب شیشه در داخل پنجره های دوجداره طرفی که شیشه رفلکس طلایی قرار دارد در نمای خارجی ساختمان قرار می گیرد در ضمن هنگام دوجداره شیشه باید طرف آینه ای شیشه رفلکس رو به داخل قرار داده شود  .

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه رفلکس طلایی و نقره ای ، شیشه های رفلکس دودی ، آبی و سبز را با درصد رفلکتیو مختلف تولید می کند انواع شیشه های رفلکس از نوع فلوت می باشند .

 

شیشه رفلکس طلایی - اینستاگرام

 

شیشه رفلکس طلایی - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه رفلکس طلایی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت استعلام قیمت شیشه رفلکس طلایی و همچنین سفارش آن در ابعاد مختلف با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر فروش صنایع شیشه کولیوند شیشه رفلکس طلایی مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید.

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رفلکس طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلایی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رفلکس طلایی به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.axessglass.com

 

تیم تحریریه کولیوند