فهرست این مقاله

شیشه رفلکس نقره ای

عرضه انواع شیشه رفلکس نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

نوعی از شیشه های رفلکس که به شیشه رفلکس سیلور هم در صنعت شیشه شهرت دارد ، رفلکس های نقره ای مانند رفلکس طلایی دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر شیشه رفلکس است،  با نمای زیبای شیشه رفلکس نقره ای جلوه منحصربفردی در نمای ساختمان ایجاد خواهد شد .

نکته ی جالب توجه در رابطه با شیشه رفلکس نقره ای شباهت بسیار زیاد آن با آینه ی ساده است زیرا درصد رفلکس نقره ای بیش از سایر رنگ هاست ، به همین دلیل هم اغلب مشتریان گرامی این نوع شیشه رفلکس را تقاضا می کنند جالب است بدانید که شیشه رفلکس نقره ای به دلیل شباهت با آینه با نام شیشه رفلکس آینه ای نیز شناخته شده است و به نوعی این نوع شیشه ها تصاویر را منعکس می کنند .

تشخیص اینکه کدام طرف شیشه رفلکس نقره ای آینه ای است و کدام طرف شیشه رنگیست کار راحتی نیست زیرا در هنگام دوجداره کردن و نصب شیشه باید فردی که شناخت کافی از  شیشه های رفلکس داشته تشخیص دهد ، افراد فنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با لمس کردن دو طرف شیشه رفلکس نقره ای قادر به تشخیص این موضوع هستند که کدام طرف شیشه و کدام طرف آینه می باشد .

 

دلایل تولید شیشه رفلکس نقره ای

با توجه به اینکه روز به روز استفاده از شیشه و آینه در نمای بیرونی ساختمان ها و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر شده و همچنین استفاده از موجب می شود شبها هنگام تاریکی و روشن کردن لامپ های در منازل فضای داخل خانه ها به وضوح دیده می شود و این امر موجب بهم خوردن آسایش ساکنین در خانه می شود پژوشگران صنعت شیشه به فکر تولید شیشه هایی افتادند که این عیب را تا حدی برطرف کند از همین رو شیشه رفلکس نقره ای و رنگ های دیگر در صنعت شیشه و آینه تولید شد .

 

شیشه رفلکس نقره ای دوجداره

با توجه به اینکه طبق قوانین شهرداری تمامی ساختمان های نوساز موظف به استفاده از پنجره های دوجداره هستند و همان طور که اطلاع دارید پنجره دوجداره چه آلومینیومی و چه UPVC  دارای شیشه دوجداره است باید شیشه رفلکس را به صورت دوجداره بکار ببریم از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های دوجداره رفلکس را در ابعاد مختلف تولید می کند .

 

شیشه رفلکس نقره ای سکوریت

در پروژه هایی که شیشه های رفلکس نقره ای ابعاد بزرگی داشته و به صورت فریم لس نصب می شود باید از شیشه رفلکس سکوریت شده بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

شیشه رفلکس نقره ای فریم لس

در ساختمان های با تعداد طبقات بیش از 6 عدد که در واقع برج طلقی می شوند معمولا از نمای شیشه فریم لس استفاده می شود در اجرای چنین نمایی شیشه های رفلکس نقره ای سکوریت شده کاربرد دارد .

لازم به ذکر است شیشه رفلکس نقره ای در ضخامت های مختلف 6 میل و 8 میل تولید می شود به طوری که شیشه ها 8 میل رفلکس در پروژه هایی که نمای فریم لس اجرا شده بکار می رود .

 

شیشه رفلکس نقره ای لمینت

برای تولید شیشه های رفلکس لمینت ابتدا دو عدد شیشه نقره ای رفلکس با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه چسبناک PVB به یکدیگر چسبیده می شود ، این نوع شیشه ها به صورت فریم لس بکار می رود .

 

شیشه رفلکس نقره ای طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رفلکس نیز ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه رفلکس نقره ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رفلکس حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رفلکس نقره ای گرد

برای تولید شیشه های رفلکس گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های رفلکس گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MSTER استفاده می شود .

 

شیشه رفلکس نقره ای اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های رفلکس که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه رفلکس نقره ای هوشمند

در این طرح از شیشه های رفلکس با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رفلمس نقره ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

انواع شیشه رفلکس نقره ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- شیشه های رفلکس نقره ای ساده :

شیشه های رفلکس ساده درصد آینه ها تقریبا حدود %30 است به همین دلیل کسانی که از داخل خانه ها شیشه را مشاهده می کنند تصویر خود را به صورت واضح نخواهند دید .

2- شیشه رفلکس نقره ای سوپر یا ویژه :

اما پس از اینکه استفاده از شیشه های رفلکس ساده به طور کامل رضایت استفاده کنندگان را در بر داشت فعالان صنعت شیشه شروع به تولید شیشه های رفلکسی کردند که درصد آینه آن بالای حدود %50 می باشد لذا به همین دلیل افراد هنگام مشاهده شیشه از فضای داخلی تصویر خود را صورت کاملا واضح در شیشه رفلکس نقره ای مشاهده خواهند کرد .

 

دلایل تولید شیشه رفلکس نقره ای

در اوایل تولید شیشه های رفلکس فقط رنگ سبز و آبی در بازار وجود داشت به عبارت دیگر مهندسان ساختمانی هر نوع سنگ نمای بیرونی که در نمای ساختمان بکار می بردند مجبور بوند که از شیشه رفلکس سبز و آبی استفاده کنند به همین دلیل اگر رنگ سنگ نما به طور مثال قهوه ای بود هیچ یک از شیشه های رفلکس مناسب نمای ساختمان نبودند از همین رو شیشه رفلکس نقره ای ، دودی و  شیشه رفلکس طلایی توسط تولید کنندگان صنعت شیشه و آینه تولید شد .

فروش شیشه رفلکس نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت جام و قواره به سراسر کشور انجام می شود و اگر سفارش شما بیش از 50 متر مربع باشد قیمت شیشه حدود 20 درصد کمتر از حد معمول خواهد شد .

 

شیشه رفلکس نقره ای ضخیم 

برای تولید شیشه های رفلکس با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پنجره با ابعاد 130 * 220 سانتی متر باید از شیشه رفلکس 12 میل نقره ای بکار برد .

 

شیشه رفلکس نقره ای میز شیشه ای 

برای تولید میز شیشه ای مدرن می توان از شیشه های رفلکس رنگی استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی ساختمانی با فضای داخلی مشکی رنگ باید از شیشه نقره ای بکار برد .

 

شیشه رفلکس نقره ای تاشو 

در این طرح از شیشه های رفلکس از شیشه های تاشو نیز استفاده می شود سختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز کردن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رفلکس نقره ای تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رفلکس نقره ای - اینستاگرام

 

شیشه رفلکس نقره ای - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه رفلکس نقره ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه رفلکس نقره ای در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر فروش صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رفلکس نقره ای مورد نظر خود را به صورت حضوری به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رفکس نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

شیشه رفلکس نقره ای

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رفلکس نقره ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassed.vitrogazings

 

تیم تحریریه کولیوند