فهرست این مقاله

شیشه رنگی برای میز

تولید انواع شیشه رنگی برای میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه رنگی برای میز

 

شیشه رنگی برای میز

امروزه در صنعت شیشه محصولات متنوعی تولید می شود به طوری که برای هز قمست از ساختمان یک شیشه خاص رنگی وجود دارد ، شیشه رنگی برای میز نیز یکی از محصولات اشاره شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع شیشه ها می پردازیم و ویژگی های آن ها را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رنگی برای میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رنگی برای میز به گونه ای است که ابتدا شیشه رنگی متناسب با رنگ میز در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی توسط دستگاه خشک کن شیشه کاملا خشک خواهد شد .

 

شیشه رنگی برای میز – ناهارخوری 

متداول ترین نوع شیشه های رومیزی که امروزه در اغلب خانه ها وجود دارد و معمولا بزرگترین شیشه رومیزی محسوب می شود ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود البته اگر میز از تعدادی پایه تشکیل شده باشد باید از شیشه 16 میل و 20 میل کریستال بکار برد .

 

شیشه رنگی برای میز – جلو مبلی 

یکی دیگر از شیشه های رومیزی متداول که ابعاد آن به مراتب کمتر از شیشه میز ناهارخوری است ، برای تولید شیشه میز جلو مبلی معمولا از شیشه های 6 میل و 8 میل استفاده می شود البته بهتر است که شیشه های رومیزی در یک خانه دارای ضخامت یکسانی باشد .

 

شیشه رنگی برای میز – اداری 

به طور کلی میزهای اداری به سه دسته ی میز مدیریت ، میز کنفرانس و میز منشی تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بیشتری برخوردار است و برای تولید این نوع از شیشه رومیزی از شیشه های 16 میل و 20 میل ریستال استفاده می شود .

 

شیشه محافظ سنگ قبرز – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی شکرت را روی شیشه رنگی میز کنفرانس چاپ کرد .

 

شیشه رنگی برای میز – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده (کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه رومیزی حکاکی کرد .

 

شیشه رنگی برای میز – گرد 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه رنگی برای میز – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه رنگی برای میز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده ی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی برای میز – مشکی

محبوب ترین طرنگ شیشه های رومیزی بدون تردید شیشه های رنگی لاکوبل مشکی است به طور مثال برای پایه های فلزی استیل باید از شیشه های مشکی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه رنگی برای میز – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رنگی مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه رنگی برای میز – کریستال 

شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه رنگی برای میز – تاشو 

در این طرح از شیشه های رنگی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی برای میز تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی برای میز – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعا شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی برای میز – مات 

شیشه های مات رومیزی نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

شیشه رفلکس دودی - اینستاگرام

 

شیشه رفلکس دودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رنگی برای میز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی برای میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی برای میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی برای میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی برای میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی برای میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند