فهرست این مقاله

شیشه رنگی دکوراتیو

تولید انواع شیشه رنگی دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رنگی دکوراتیو

 

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه های رنگی با توجه به نمای زیبا و متفاوت خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مردم قرار گرفت از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۹۰ انواع شیشه های رنگی را تولید می کند ، این نوع شیشه ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت .

به طور کلی شیشه رنگی دکوراتیو کاربردهای فراوانی داشته و در قسمت های مختلفی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه را به صورت کاملا بومی تولید کرده و به سراسر کشور ارسال می نماید .

 

شیشه رنگی دکوراتیو ساده  

این نوع شیشه های رنگی مرسوم ترین نوع شیشه های رنگی دکوراتیو محسوب می شود که از سه رنگ آبی ، سبز و دودی تشکیل سده است که از نظر ضخامت ۶ میل است و بیشتر به عنوان شیشه های رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو سکوریت

در برخی از پروژه ها مانند اجرای پارتیشن شیشه ای نیاز به استفاده از شیشه های نشکن رنگی برای جلوگیری از شکستن شیشه و خطرات احتمالی در پی آن می باشد توجه داشته باشید که پس از طراحی شیشه به سکوریت تبدیل می شود .

 

شیشه رنگی دکوراتیو لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن آن احتمال شکستن شیشه وجود دارد باید از شیشه های رنگی لمینت شده استفاده کرد ، این نوع شیشه ها تسط لایه PVB تولید می شود .

 

شیشه رنگی دکوراتیو رفلکس 

نوعی دیگر از شیشه های رنگی که یک طرف آن رفلکس و طرف دیگر شیشه رنگی است شیشه های رفلکس رنگی به عنوان شیشه نمای ساختمان استفاده می شود به طوری که طرف آینه به طرف داخل و طرفی که شیشه رنگی است رو به نمای خارجی قرار می گیرد ، شیشه رنگی دکوراتیو رفلکس در رنگ های طلایی ، نقره ای ، برنز و دودی تولید می شود که در این بین شیشه رفلکس نقره ای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو دوجداره

شیشه های رنگی دوجداره به دو صورت لمینت شده و دوجداره با اسپیسر تولید می شوند به طوری که شیشه های لمینت رنگی در مکان هایی که احتمال خطر شکستن شیشه وجود دارد استفاده می شود و شیشه های دوجداره ساده در مکان هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی دکوراتیو خم

برای تولید شیشه های خم رنگی ابتدا شیشه رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو ۲ میل 

گران ترین شیشه های رنگی که که از کشور آلمان و بلژیک وارد ایران شده و از نظر شفافیت کیفیت بسیار بالایی را دارد ، کاربرد شیشه های رنگی ۲ میل در کارهای تزئینی مانند شیشه رنگی درب های سنتی و چوبی و همچنین شیشه کاری روی دیوار است .

 

شیشه رنگی دکوراتیو استین گلاس

جدیدترین نوع شیشه های رنگی که از ۴ قسمت سندبلاست کردن شیشه ، اسیدکاری روی شیشه ، تراش کاری شیشه و رنگ آمیزی شیشه تشکیل شده است ، شیشه های استین گلاس به عنوان شیشه های درب ورودس ساختمان های لوکس و همچنین شیشه پنجره های دوجداره استفاده می شود .

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

شیشه های رنگی در آشپزخانه در دو قسمت شیشه بین کابینت و شیشه درب کابینت استفاده می شود که در حالت اول از شیشه های لاکوبل رنگی و طرح دار چاپی به عنوان شیشه بین کابینت بکار می رود اما در حالت دوم از شیشه های تزئینی دو رو نما استفاده می شود .

شیشه رنگی دکوراتیو لاکوبل در واقع شیشه ی رنگی محسوب می شود که پشت شیشه توسط دستگاه رنگ شده است ، با استفاده از دستگاه چاپ روی شیشه می توان شیشه های چند رنگی هم تولید کرد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو چاپی

نوع دیگری از شیشه های رنگی که تصاویر دو بعدی و سه بعدی روی شیشه چاپ خواهد شد را شیشه چاپی رنگی می گویند ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو کریستال

با توجه به شفافیت و درخشندگی بسیار بالای شیشه های کریستال استفاده از این نوع شیشه ها جهت تولید شیشه رنگی موجب ایجاد یک نمای بسیار زیبا و مدرن در فضای داخلی ساختمان خواهد شد ، شیشه رنگی دکوراتیو کریستال در ضخامت های ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل تولید می شود که به طبع هرچه ضخامت شیشه بیشتر شود مقاومت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو اسیدکاری

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه رنگی دکوراتیو حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه رنگی دکوراتیو حکاکی شده جذاب ترین طرح شیشه های رنگی به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

شیشه رنگی دکوراتیو هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رنگی دکوراتیو هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رنگی دکوراتیو هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است قیمت شیشه رنگی دکوراتیو هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن فقط در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی دکوراتیو اکریلیک 

در این طرح از شیشه های رنگی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه رنگی دکوراتیو اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های رنگی محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه رنگی به اینت طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو ضخیم 

برای تولید شیشه های رنگی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه رنگی دیوارپوش با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رنگی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رنگی دکوراتیو ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی دکوراتیو ۲۰ میل بکار برد دبنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

نحوه سفارش شیشه رنگی دکوراتیو به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت شیشه رنگی دکوراتیو و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رنگی دکوراتیو مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رنگی دکوراتیو در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی تزیینی

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو 

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه رنگی دکوراتیو

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند