فهرست این مقاله

شیشه رنگی روی میز

تولید انواع شیشه رنگی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه رنگی روی میز

 

شیشه رنگی روی میز

با تولید میزهای چوبی ، استیل و سنگی رنگی به طبع باید از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز به عنوان شیشه رومیزی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه رنگی روی میز و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رنگی روی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های رنگی روی میز به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد و طرح مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه ی شیشه توسط دستگاه دیاموند و لول ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه داخل دستگاه قرار داده شده و رنگ مورد دلخواه روی شیشه به صورت اتوماتیک پاشیده خواهد شد .

 

شیشه رنگی روی میز – ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه رومیزی که امروزه در همه ی خانه ها در ابعاد مختلفی وجود دارد معمولات برای تولید شیشه میز ناهارخوری از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود الیته اگر میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده باید از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل بکار برد .

 

شیشه رنگی روی میز – جلو مبلی 

میزهای جلو مبلی معولا دارای ابعاد کوچکتری نسبت به میزهای ناهارخوری برخودار هستند به همین دلیل از شیشه های 8 میل جهت تولید شیشه روی این نوع میزها استفاده می شود ، شیشه میز جلو مبلی تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد .

 

شیشه رنگی روی میز – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رنگی روی میز – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های رنگی رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه رنگی روی میز – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرد و به قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه رنگی روی میز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه رنگی روی میز در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است ، قیمت شیشه رنگی روی میز هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی روی میز – کریستال 

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به طور مثال برای یک میز سفید رنگ باید از شیشه لاکوبل سفید کریستال بکار برد این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید شده و به عنوان محبوب ترین طرح شیشه رنگی مطرح می باشد .

 

شیشه رنگی روی میز – ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با ابعاد 110 * 240 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه رنگی روی میز – رفلکس 

در این طرح از شیشه های رنگی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه رنگی روی میز – بیضی

برای تولید شیشه های رنگی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه رنگی روی میز – تاشو 

در این طرح از شیشه های رنگی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شده روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی روی میز تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی روی میز – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی روی میز – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاستو ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

شیشه رنگی روی میز - اینستاگرام

 

شیشه رنگی روی میز - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رنگی روی میز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی روی میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی روی میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی دیوارپوش

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

شیشه رنگی روی میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی روی میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند