فهرست این مقاله

شیشه رنگی لاکوبل

فروش شیشه رنگی لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه های رنگی در پروزه های ترئینی کاربرد زیادی دارد و اکثر طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها برای تزئین کردن فضای داخلی ساختمان ها استفاده می کنند به طور کلی شیشه لاکوبل رنگی شیشه های رنگی یک رو نما هستند که به دلیل رنگ کردن یک طرف شیشه طرف دیگر شیشه بر خلاف شیشه های رنگی ساده قابل مشاهده نخواهد بود .

 

شیشه رنگی لاکوبل بلژیک و ایران

بلژیک اولین کشوری است که شیشه های لاکوبل رنگی را تولید کرد اما به دلیل قیمت بسیار بالای شیشه های لاکوبل بلژیکی طراحان دکوراسیون داخلی و مردم استقبال زیادی نکردند اما طی سالیان گذشته با توجه به تولید شیشه رنگی لاکوبل در ایران با قیمت و کیفیت مناسب مشتریان هم رو به شیشه های ایرانی آوردند .

در ضمن شیشه رنگی لاکوبل تک رنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با دستگاه انجام خواهد شد اما شیشه های رنگی که باید از چند رنگ مختلف تشکیل شود را نمی توان با دستگاه انجام داد و باید از روش رنگ آمیزی پیسوله ای بهره برد .

 

تولید شیشه رنگی لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه شیشه های لاکوبل رنگی آغاز کرد تولید این نوع شیشه های به گونه ای است که ابتدا باید شیشه ای که قصد لاکوبل کردن آن را داریم برش خواهبم داد در محله بعدی اگر شیشه تک رنگ بخواهیم با دستگاه مخصوص لاکوبل زنی به رنگ دلخواه در خواهد آمد اما اگر شیشه رنگی لاکوبل چند رنگی بخواهیم باید به صورت دستی شیشه را رنگ آمیزی کرد لذا دستگاه لاکوبل کردن شیشه قادر به چند رنگ کردن شیش نسیت .

 

انواع شیشه رنگی لاکوبل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • شیشه لاکوبل رنگی سکوریت
  • شیشه لاکوبل رنگی سندبلاست
  • شیشه لاکوبل رنگی ساتینا
  • شیشه لاکوبل رنگی دوجداره
  • شیشه لاکوبل رنگی لمینت

 

کاربردهای شیشه رنگی لاکوبل صنایع شیشه و آینه کولیوند

فروش شیشه رنگی لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند بیشتر به عنوان شیشه رنگی بین کابینتی و دیوارپوش شیشه ای تا کنون بوده است و هر رنگی را که مد نظر شماست می توان روی شیشه اعمال کرد .

ابعاد شیشه رنگی لاکوبل از پیش تعیین شده نیست بلکه با توجه به اینکه این نوع شیشه ها در واقع همان شیشه های شفاف ساده هستند که توسط دستگاه چاپ به شیشه رنگی تبدیل می شوند در هر ابعادی می توان آن را تولید کرد به عبارتی شیشه رنگی لاکوبل را می توان در ابعاد جام 225 * 325 و قواره های کوچک تولید کرد البته قیمت شیشه های لاکوبل با ابعاد بیش از 150 سانتی متر بیشتر از شیشه های لاکوبل کمتر از ابعاد ذکر شده می باشد .

 

 استفاده از شیشه رنگی لاکوبل در اجرای شیشه بین کابینتی

در طراحی های جدید دکوراسیون داخلی آشپزخانه به جای استفاده از MDF های رنگی از شیشه های رنگی لاکوبل برای پوشش فشای بین کابینت ها استفاده می شود و در این صورت علاوه بر زیبایی این نوع شیشه ها براحتی می توان شیشه ها را تمیز کرد .

 

ساخت میز شیشه ای با استفاده از شیشه رنگی لاکوبل

صنایع شیشه و آینه کولیوند میزهای تمام شیشه ای رنگی را در طرح ها و ابعاد مختلف تولید می کند به صورتی که حتی پایه های میز هم از شیشه تشکیل شده است برای تولید میزهای شیشه ای ابتدا با توجه به ابعاد میز ، شیشه های با ضخامت مشخص را برش خواهیم داد سپس شیشه را با دستگاه لاکوبل زنی به رنگ مورد نظر در خواهیم آورد در نهایت هم با استفاده از چسب UV شیشه را به هم متصل خواهیم کرد به طوری که پس از چسب زدن اثری از چسب روی شیشه نخواهد ماند .

ابعاد شیشه رنگی لاکوبل با توجه به اینکه همان شیشه ی ساده است که توسط دستگاه چاپ روی شیشه به لاکوبل رنگی تبدیل می شود از همین رو ابعاد از قیل تعیین شده ای ندارد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه لاکوبل رنگی را در هر ابعادی تولید می کند .

 

شیشه رنگی لاکوبل رومیزی

به دو رو روش می توان شیشه رومیزی رنگی را تولید کرد در روش اول از شیشه های رنگی ساده استفاده می شود اما در وش دوم از شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکویل بکار می رود ، در این روش پشت شیشه قابل مشاهده نیست .

 

شیشه رنگی لاکوبل گرد

برای تولید شیشه های لاکوبل گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه رنگی با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه رنگی لاکوبل کریستال

برای تولید شیشه های رنگی لاکوبل بهتر است که از شیشه ای کریستال استفاده شود چرا که در این صورت شفافیت و زیبایی شیشه دوچندان خواهد شد ، شیشه کریستال رنگی در ساختمان های لوکس بکار می رود .

 

شیشه رنگی لاکوبل سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه لاکوبل رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید شیشه را پس از فرآیند رنگ آمیزی جهت سکوریت شدن وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا کرد .

 

شیشه رنگی لاکوبل لمینت

چنانچه ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید شیشه های لاکوبل را به حالت لمینت تبدیل کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از لایه های PVB و SGP استفاده می شود .

 

شیشه رنگی لاکوبل خم

برای تولید شیشه های لاکوبل خم ابتدا شیشه در ابعاد موردنظر برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داحل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رنگی لاکوبل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه رنگی لاکوبل حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاصیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رنگی لاکوبل اسیدکاری شده 

در این طرح از شیشه های رنگی الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه رنگی لاکوبل هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های لاکوبل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رنگی لاکوبل در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه رنگی لاکوبل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند  ، ضمنا شیشه رنگی لاکوبل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است .

 

شیشه رنگی لاکوبل اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رنگی که رنگ به صورت اکلیل روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در چین از شیشه رنگی لاکوبل به عنوان دیوارپوش شیشه ای استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

شیشه رنگی لاکوبل اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه رنگی لاکوبل وایت برد شیشه ای 

برای تولید وایت بردهای شیشه ای مدرن باید از شیشه های لاکوبل رنگی استفاده کرد به طور مثال برای دیوارهای سفید رنگ باید از وایت برد مشکی بکار برد بدین شکل رنگ شیشه مکمل رگ دیوار خواهد بود.

 

شیشه رنگی لاکوبل دیوارپوش شیشه ای 

برای اجرای دیوارپوش شیشه ای نیز میتوان از شیشه های رنگی یک رو نما استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی لاکوبل ساده یا اکلیلی بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشومند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه رنگی لاکوبل ضد حرارت

برای پوشش فضای بین کابینت به ویژه قسمت پشت گاز باید از شیشه های رنگی ضد حرارت استفاده کرد در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی در اثر حرارت گاز بدون تردید شیشه ها شکسته خواهند شد ، شیشه های ضد حرارت در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی لاکوبل ضخیم 

برای تولید شیشه های ضخیم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه رنگی با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه رنگی 12 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رنگی لاکوبل 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه رنگی لاکوبل 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل لاکوبل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی لاکوبل تاشو

طرح خاص دیگری از شیشه های رنگی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی لاکوبل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه رنگی لاکوبل - اینستاگرام

 

شیشه رنگی لاکوبل - واتساپ

 

 

 

نحوه سفارش شیشه رنگی لاکوبل به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت استعلام خرید شیشه رنگی لاکوبل از صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رنگی لاکوبل مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش صنایع شیشه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه رنگی لاکوبل در صنایع شیشه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام خواهد شد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی کریستال

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی طرح دار

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل رومیزی

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی لاکوبل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.agc-yourglass.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند