فهرست این مقاله

شیشه رنگی مات

تولید شیشه رنگی مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رنگی مات

 

شیشه رنگی مات

شیشه های رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که در بخش های مختلف ساختمان از این نوع شیشه ها استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های شیشه رنگی با نام شیشه رنگی مات شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های رنگی مات را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رنگی مات – بین کابینتی

برای پوشش فضای بین کابینتی در گذسته از کاشی های رنگی و طرح دار استفاده می شد اما امروزه از شیشه های رنگی برای پوشش این قسمت بکار می رود ، این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی تولید شده است .

 

شیشه رنگی مات – کریستال

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از بیشترین میزان شفافیت برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تویلد می شود .

 

شیشه رنگی مات – دیوارپوش شیشه ای

برای اجرای دیوارپوش شیشه ای نیز از شیشه های رنگی لاکوبل یک رو نما استفاده می شود به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از مشکی بکار برد .

 

شیشه رنگی مات – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رنگی مات – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی نیز میتوان از شیشه های رنگی مات شده استفاده کرد به طور مثال برای یک میز استیل طلایی رنگ باید از شیشه مشکی مات بکار برد این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه رنگی مات – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های رنگی مات در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی مات  – طرح سنگ

متفاوت ترین طرح شیشه های رنگی جدید که طرح مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه های رنگی چاپ می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری و مدرن شناخته شده است .

 

شیشه رنگی مات – ضخیم 

برای تولید شیشه های رنگی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه رنگی با ابعاد ۱۵۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه رنگی مات – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های رنگی مات استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی با ابعاد ۸۰ * ۱۳۰ سانتی متر باید از شیشه های رنگی ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه رنگی مات – تاشو 

در این طرح از شیشه های رنگی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهرت است که از شیشه های رنگی مات بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی مات – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های شیشه رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه رنگی مات – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های رنگی بدون تردید یششه رنگی خم محسوب می شود که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

 

شیشه رنگی مات - اینستاگرام

 

شیشه رنگی مات - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه رنگی مات

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی مات و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی مات مور نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی کابینت

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات 

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

شیشه رنگی مات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی مات در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند