فهرست این مقاله

شیشه رنگی مدرن

تولید شیشه رنگی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

امروزه در صنعت شیشه های شفاف و مات در رنگ های مختلفی تولید می شود بدین شکل براحتی می توان برای هر قسمتی از ساختمان با توجه به رنگ های استفاده شده در آن شیشه رنگی مناسب را بکار برد ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه رنگی مدرن که با نام شیشه لاکوبل رنگی شناخته شده است بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رنگی مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رنگی مدرن به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهایت هم شیشه با استفاده از پیسوله و پمپ های فشار قوی به رنگ مورد دلخواه تبدیل می شود .

 

شیشه رنگی مدرن – بین کابینتی 

برای پوشش فضای بین کابینت ها در گدشته از کاشی های رنگی و طرح دار استفاده می شود اما امروزه از شیشه های رنگی لاکوبل بکار می رود ، شیشه های بین کابینتی به طور کلی به دو دسته ی شیشه رنگی ساده و شیشه رنگی طرح دار یا چاپی بکار می رود .

 

شیشه رنگی مدرن – رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی نیز بهتر است که از شیشه رنگی متناسب با رنگ میز استفاده کرد به طور مثال برای میز ناهارخوری 8 نفره چوبی قهوه ای باید از شیشه برنز بکار برد اما برای میز ناهارخوری سفید بهتر است که از شیشه های دودی و مشکی استفاده کرد .

 

شیشه رنگی مدرن – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی شیه های رنگی چاپ کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

شیشه رنگی مدرن – حکاکی 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظ روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رنگی مدرن – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، این نوع شیشه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رنگی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است ، قیمت شیشه رنگی مدرن هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی مدرن – کریستال 

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

شیشه رنگی مدرن – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی مدرن تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی مدرن – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های رنگی 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رنگی مدرن - اینستاگرام

 

شیشه رنگی مدرن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه رنگی مدرن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت شیشه رنگی مدرن و سفارش آن می توانید با شاره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

شیشه رنگی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند