فهرست این مقاله

شیشه رنگی مشکی

تولید انواع شیشه رنگی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه رنگی مشکی

 

شیشه رنگی مشکی

استفاده از شیشه های رنگی در معماری کهن ایرانی از گذشته های دیر باز وجود داشت و به نوعی در تمام خانه ها از شیشه رنگی برای تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می شد ، امروزه از شیشه های رنگی لاکوبل به عنوان جدیدترین نوع شیشه رنگی یا می شود از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه رنگی مشکی و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رنگی مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های رنگی مشکی به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه های پیشرفته شیشه به رنگ مورد دلخواه تبدیل خواهد شد .

 

شیشه رنگی مشکی – لاکوبل 

متداول ترین طرح شیشه های رنگی که به صورت تک رنگ تولید شده و با نام های شیشه لاکوبل و شیشه یک رو نما نیز شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در اجرای پروژه هایی نظیر اجرای شیشه بین کابینتی و دیوارپوش شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه رنگی مشکی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و میوه جات را روی شیشه های رنگی بین کابینتی چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه رنگی مشکی – بین کابینتی 

در گذشته از کاشی های رنگی و طرح دار جهت پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شد اما با تولید شیشه های رنگی لاکوبل از این نوع شیشه ها برای پوشش این قسمت بکار می رود ، طول شیشه های بین کابینتی متغیر اما ارتفاع آن متغیر است .

 

شیشه رنگی مشکی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رنگی مشکی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رنگی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا در کشورهای اروپایی از شیشه رنگی مشکی به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه رنگی مشکی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است ، قیمت شیشه رنگی مشکی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی مشکی – کریستال

به طور کلی شیشه های رنگی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه رنگی مشکی – طرح سنگ 

جدیدترین طرح شیشه های رنگی مشکی که طرح های مختلف سنگ مرمر و سنگ گرانیتی روی شیشه چاپ می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است ، یششه های طرح سنگ در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی مشکی – ضخیم 

برای تولید شیشه های رنگی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوارپوش شیشه ای با ابعاد برگ باید از شیشه های رنگی 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد  تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

شیشه رنگی مشکی – تاشو 

در این طرح از شیشه های رنگی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه رنگی مشکی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی مشکی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی مشکی - اینستاگرام

 

شیشه رنگی مشکی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه رنگی مشکی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت شیشه رنگی مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

شیشه رنگی مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند