فهرست این مقاله

شیشه رومیزی برنز

تولید انواع شیشه رومیزی برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی برنز

 

شیشه رومیزی برنز

تولید میزهای رنگی و طرح دار به طبع نیاز به شیشه های رنگی هم دارد و در واقع استفاده از شیشه های شفاف و ساده برای میزهای رنگی انتخاب نادرستی به شمار می رود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید شیشه های رنگی ست کردن رنگ شیشه رومیزی را با رنگ میز امکان پذیر کرده است در همین راستا قصد داریم در این مقاله به بررسی انواع شیشه رومیزی برنز و ویژگی های آن بپردازیم .

لازم به ذکر است که شیشه رومیزی برنز در کیفیت های مختلفی عرضه می شود به همین دلیل هنگام خرید دقت نمایید که شیشه دارای خال جوش و موج نبوده در ضمن شیشه باید به رنگ قهوه ای تیره باشد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رومیزی برنز را فقط با کیفیت +A و A را تولید می کند به همین دلیل هنگام سفارش شیشه رومیزی مد نظر خود نوع شیشه را از لحاظ کیفیت به اطلاع کارشناسان فروش برسانید .

 

شیشه رومیزی برنز ناهارخوری  

شیشه میز ناهارخوری معمولا بزرگترین نوع شیشه رومیزی محسوب می شود و به همین دلیل هم ضخامت این نوع از شیشه های رومیزی نسبت به سایر شیشه های رومیزی بیشتر است به طوری که کمترین ضخامتی که می توان برای شیشه میز ناهارخوری در نظر گرفت شیشه 8 میل خواهد بود البته کاملا بستگی به ابعاد میز دارد .

بیش از 60 درصد شیشه های میز ناهارخوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه رومیزی برنز می باشد که دلیل آن هم چیزی جز تولید میزهای ناهارخوری قهوه ای چوبی نیست در واقع برای میزهای قهوه ای رنگ بهترین انتخاب همان شیشه برنز خواهد بود .

 

شیشه رومیزی برنز جلو مبلی و عسلی  

شیشه میز جلو مبلی و شیشه میز عسلی نسبت به شیشه میز ناهارخوری از ابعاد کمتری برخوردار است و معمولا از شیشه های 6 میل و 8 میل جهت شیشه رومیزی استفاده خواهد شد که برای میزهای جلو مبلی از شیشه 8 میل و برای میزهای عسلی از شیشه 6 میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی برنز گرد

متداولترین نوع شیشه رومیزی طرح دار که بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی از آن برای تزیین فضای داخلی اتاق پذیرایی یا مهمان استفاده می شود ،  برای میزهایی که دارای صفحه های چوبی هستند و میزهایی که از پایه های استیل شامپاینی تشکیل شده باید از شیشه رومیزی برنز استفاده کرد که با توجه به قطر میز ضخامت شیشه هم تعیین خواهد شد .

 

شیشه رومیزی برنز طرح دار

در بین شیشه های رومیزی طرح دار فقط شیشه رومیزی گرد است که نیار به الگوگیری میز نیست و فقط دانستن قطر میز جهت برش شیشه کافی خواهد بود اما در سایر میزها که دارای طرح های خاصی هستند ابتدا باید با استفاده از کاغذ الگو به طور کامل الگوی میز روی کاغذ کشیده شود سپس با توجه به طرح کشیده شده برش شیشه رومیزی برنز توسط دستگاه CNC و MASTER انجام شود .

لازم به ذکر است که در هنگام کشیدن الگوی میز روی کاغذ باید دقت بسیار زیادی داشت و منحنی های دور میز به طور کامل و دقیق روی کاغذ کشیده شود در غیر این صورت هنگام قرار دادن شیشه روی میز متوجه خواهید شد که الگوی شیشه با الگوی میز تطابق نداشته و مناسب میز نخواهد بود .

 

انواع شیشه رومیزی برنز   

  • شیشه برنز (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل)
  • شیشه برنز ساده
  • شیشه برنز دو پله
  • شیشه برنز طرح دار سندبلاست
  • شیشه برنز طرح دار چاپی
  • شیشه برنز سکوریت

 

شیشه رومیزی برنز دو پله

پرطرفدارترین نوع شیشه های روی میز که به کرات به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داده می شود شیشه رومیزی دو پله است ، منظور از دو پله بودن نوع ابزاریست که دور شیشه رومیزی جهت برطرف کردن تیزی شیشه و همچنین زیباتر کردن آن زده می شود ابزار دو پله همانطور که از نام آن مشخص است لبه ی شیشه به صورت پله ای و براق خواهد شد .

 

شیشه رومیزی برنز اداری 

میزهای اداری که دارای رنگ قهوه ای هستند نیاز به شیشه های رومیزی برنز دارند البته توجه داشته باشید که ابزار دیاموند و تخت براق برای تولید شیشه میز اداری استفاده می شود به عنوان مثال برای یک میز اداری چوبی با رنگ قهوه ای عسلی باید از شیشه رومیزی برنز استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی برنز کریستال

تولید شیشه های رومیزی با استفاده از شیشه کریستال موجب نمای زیباتر میز مورد نظر می شود چرا که شفافیت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های فلوت و کلیر است .

 

شیشه رومیزی برنز 10 میل

بیش از 70 درصد شیشه های رومیزی برنز و دودی دارای ضخامت 10 میل است البته توجه داشته باشید که این نوع شیشه ها با کیفیت و شفافیت متفاوتی در کارخانه ها تولید و عرضه می شود .

 

شیشه رومیزی برنز اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه رومیزی اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپم فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی برنز حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه روی روی لبه شیشه رومیزی برنز حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی روی میز ایجاد خواهد شد .

 

شیشه رومیزی برنز هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رومیزی برنز هوشمند در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه رومیزی برنز هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی از آن جهت تزیین فضای و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند ، شیشه رومیزی برنز هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه رومیزی برنز میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای نیز می توان از شیشه برنز استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز جلو مبلی باید از شیشه برنز 15 میل بکار برد ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی قابل تولید است .

 

شیشه رومیزی برنز ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 12 نفره باید از شیشه های 12 میل کریستال و رنگی بکار برد .

 

شیشه رومیزی برنز رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و لاکچری از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، سبز ، زرد و آبی وجود دارد ، شیشه های رفلکس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی برنز تاشو

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی برنز تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی برنز - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی برنز - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی برنز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از روش زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی برنز و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی برنز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی شیشه های رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند از نوع فلوت و کریستال درجه یک می باشد و کوچکترین خال جوش یا موجی روی شیشه رومیزی برنز مشاهده نخواهید کرد .

 

شیشه برنز

شیشه رنگی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

شیشه رومیزی برنز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی برنز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند