فهرست این مقاله

شیشه رومیزی جدید

تولید انواع شیشه رومیزی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی جدید

 

شیشه رومیزی جدید

شیشه های رومیزی پرکابردترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در هر خانه ای وجود دارد ، این نوع شیشه ها اغلب با استفاده از دستگاه CNC برش داده می شود و لبه ی شیشه توسط دستگاه لول و دیاموند ابزار زده خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع شیشه های رومیزی جدید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی جدید در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی حکاکی شده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه ایستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی جدید – ناهارخوری

متداول ترین طرح شیشه های رومیزی که در همه ی خانه ها وجود دارد شیشه میز ناهارخوری بزرگترین طرح شیشه رومیزی محسوب می شود به طوری که در اغلب موارد طول شیشه بیش از ۲۰۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر است به همین دلیل از شیشه های ۱۰ میل ، ۱۲ میل و ۲۰ میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی جدید – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل تولید شده است .

 

شیشه رومیزی جدید – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، مسی و شیشه های رنگی یک رو نما در طیف وسیع رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه رومیزی استفاده کرد به طور مثال برای میزهای قهوه ای رنگ باید از شیشه های برنز بکار برد .

 

شیشه رومیزی جدید – طرح دار

با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال برای میزهای صبحانه خوری معمولا تصاویر سبزیجات و میوه جان روی شیشه چاپ خواهد شد .

 

شیشه رومیزی جدید – گرد 

به دو روش می توان شیشه های گرد را تولید کرد در روش اول برای تولید شیشه های با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبر های دستی استفاده می شود اما در روش دو برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی جدید – ۲۰ میل 

چنانچه میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده باشد و در واقع شیشه به عنوان صفحه روی پایه قرار می گیرد باید از شیشه های ۲۰ میل کریستال استفاده کرد ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن و لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه رومیزی جدید – لمینت 

چناچنه ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که دو عدد شیشه با ابعاد یکسان توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد ، شیشه های لمینت فقط در پروژه های لاکچریو مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی جدید – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی جدید تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه رومیزی جدید - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی جدید - واتساپ

 

ابزار شیشه رومیزی جدید

  • لول مات و براق 
  • تخت مات و براق 
  • دیاموند 
  • تراش پخ 
  • تراش انگشتی
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش ۴۵ درجه

شیشه رومیزی جدید

 

راه های اربتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه رومیزی جدید

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

شیشه رومیزی جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند