فهرست این مقاله

شیشه رومیزی سفید

تولید انواع شیشه رومیزی سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی سفید

 

شیشه رومیزی سفید

شیشه های رومیزی به طور کلی کاربردی ترین نوع شیشه محسوب می شود که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد در بین شیشه های رومیزی شیشه سفید جذاب ترین نوع شیشه رومیزی به شمار می رود که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی ناهارخوری سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی سفید – کریستال

به طور کلی شیشه های رومیزی شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسایر بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه رومیزی سفید – لاکوبل رنگی

در این طرح در واقع شیشه سفید یک رو نماست که با نام شیشه لاکوبل رنگی سفید شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس شیشه توسط پیسوله رنگ می شود در نهایت هم شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی سفید – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ ظرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه رومیزی سفید – ناهارخوری

بزرگترین نوع شیشه رومیزی بدون تردید شیشه میز ناهارخوری است برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی معمولا از شیشه های 10 میل الی 20 میل شفاف و رنگی استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره از شیشه های 10 میل بکار می رود .

 

شیشه رومیزی سفید – جلو مبلی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی پرکاربرد که در همه ی خانه ها وجود دارد برای تولید شیشه میز جلو مبلی از شیشه های 8 میل و 10 میل استفاده می شود به طور مثال برای یک میز جلو مبلی 70 * 120 سانتی متر از شیشه 8 میل بکار می رود .

 

شیشه رومیزی سفید – مات

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و شیشه های ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز قابل تولید است .

 

شیشه رومیزی سفید – ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی سفید – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه ای از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی سفید – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی سفید تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی سفید - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی سفید - واتساپ

 

 

ابزار شیشه رومیزی سفید

  • لول مات و براق 
  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش پخ
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه رومیزی سفید

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی سفید به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی سفید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

شیشه رومیزی سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی سفید در سراس دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند