فهرست این مقاله

شیشه رومیزی شامپاینی

تولید شیشه رومیزی شامپاینی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی شامپاینی

 

شیشه رومیزی شامپاینی

امروزه در هر ساختمانی انواع میزهای مبلمان در ابعاد مختلفی وجود دارد که برای حفاظت از آن باید از شیشه های ساده و طرح دار رنگی مختلفی استفاده کرد در واقع شیشه های رومیزی متداول ترین نوع شیشه در هر ساختمانی محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه رومیزی شامپاینی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رومیزی شامپاینی به گونه یا است که ابتدا شیشه شامپاینی با ضخامت مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه با استفاده از دستگاه دیاموند ، تراش و لول ابزار زده می شود در نهایت هم توسط دستگاه اتوماتیک شست و شو تمیز خواهد شد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – ناهارخوری

محبوب ترین نوع شیشه رومیزی که معمولا از ابعاد بزرگی نیز برخوردار می باشد این نوع شیشه ها با نام شیشه میز غذاخوری نیز شناخته شده است ، معمولا برای تولید این نوع شیشه های رومیزی از شیشه ۱۰ میل شاپاینی استفاده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – چاپی 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی ایجاد کرد ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه رومیزی چاپ کرد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – کریستال

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیز دارای بیشترین میزان شفافیت می باشد و محبوب ترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – اداری

میزهای اداری به سه دسته ی میز منشی ، میز مدیتریت و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بزرگتری برخوردار می باشد به طور مثال برای تولید شیشه میز کنفرانس با ظول ۳۱۰ سانتی متر و عرض ۱۳۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۵ میل شامپاینی استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه رومیزی شامپاینی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری قهوه ای ۱۰ نفره باید از شیشه ۱۰ میا شامپاینی بکار برد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رومیزی مدرن و جدید که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ؛ سبز و بنفش وجود دارد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی شامپاینی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی شامپاینی – مات 

شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات شامپاینی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی شامپاینی - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی شامپاینی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه رومیزی شامپاینی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی شامپاینی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی شامپاینی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی شامپاینی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی شامپاینی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی شامپاینی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند