فهرست این مقاله

شیشه رومیزی شفاف

ize: 14px;”>تولید انواع شیشه رومیزی شفاف در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

به طور کلی شیشه های رومیزی در رنگ های مختلفی تولید می شود چرا که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی موضوع تطابق رنگ ها در فضای داخلی اهیمت زیادی دارد ، در مقاله های متعددی پیرامون انواع شیشه رومیزی صحبت شده اما در این مقاله به یکی از پرفروش ترین آن ها یعنی شیشه رومیزی شفاف می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های روی میز را تولید کشده است اما در این شیشه رومیزی شفاف بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص داده که البته با توجه به رنگ شیشه طبیعی به نظر می رسد .

به طور کلی شیشه رومیزی شفاف در ابعاد مختلفی تولید می شود و با توجه به اینکه هر نوع میزی دارای ابعاد خاصی است ضخامت شیشه هم در با در نظر گرفتن ابعاد و نوع آن تعیین می گردد به طوری که به طبع برای میزهای بزرگ از ضخامت های بالای 8 میل و برای میزهای کوچک از ضخامت های کمتر از 8 میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی شفاف فلوت و کریستال

شیشه های شفاف با سه کیفیت فلوت ، کلیر و کریستال یا کسترا کلیر تولید می شوند که در واقع از سمت راست به ترتیب کمترین شفافیت ، شفافیت معمولی و بیشترین شفافیت را دارا هستند ، شیشه رومیزی شفاف کریستال تا سال گذشته فقط  از کشورهای چین و بلژیک وارد  کشور می شد اما خوشبختانه به تازگی شیشه رومیزی شفاف کریستال ایرانی نیز با نام شیشه وین وایت تولید شده است .

 

شیشه رومیزی شفاف ناهارخوری 

از مهم ترین میزهایی که امروزه در همه ی خانه وجود دارد و تزیین آن از دغدغه های خانم ها محسوب می شود بدون تردید میز ناهارخوری نام دارد ، میزهای ناهارخوری در چند سال گذشته در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده است لذا شیشه روی میز ناهارخوری نیز باید با توجه به رنگ و طرح میز تولید شود به عنوان مثال برای میزهای ناهارخوری سفید و کرم از شیشه رومیزی شفاف استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی شفاف جلو مبلی و عسلی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی که امروزه در همه خانه وجود دارد شیشه میز جلو مبلی و شیشه میز عسلی است معمولا برای میزها جلو مبلی از شیشه های 8 میل و برای میزهای عسلی از شیشه های 6 میل استفاده می شود هرچند که بهتر است ضخامت شیشه میزهای مبلمان در یک خانه یکسان در نظر گرفته شود .

 

شیشه رومیزی شفاف اداری

میزهای اداری به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هر یک از آن ها دارای ابعاد مختلفی نیز هستند به عنوان مثال میزهای کنفرانس معمولا بیش از 2 متر طول دارند به همین دلیل اغلب از شیشه های 10 میل برای میزهای صفحه دار و از شیشه 20 میل برای میزهای پایه دار بکار می رود .

 

شیشه رومیزی شفاف آشپزخانه

در آشپزخانه ها نیز میزهای با ابعاد مختلفی وجود دارد اما میز کانتر آشپزخانه امروزه در اغلب خانه ها وجو دارد که می توان با استفاده از شیشه های رومیزی شفاف هم از آسیب وارد شدن به میز جلوگیری کرد و هم اینکه زیبایی میز را دوچندان کرد البته در طرح های جدید تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند میزهای آشپرخانه به صورت تمام شیشه ای تولید می شوند .

 

َشیشه رومیزی شفاف گرد

 تولید شیشه های رومیزی گرد به دو روش دستی و اتوماتیک صورت می گیرد به طوری که برای تولید شیشه گرد کمتر از قطر 120 سانتی متر از روش دستی و برای تولید شیشه گرد با قطر بیش از 120 سانتی متر از طریق دستگاه انجام می شود .

 

شیشه رومیزی شفاف طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

ضخامت شیشه رومیزی شفاف 

شیشه های رومیزی شفاف فلوت ، کلیر و کریستال در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل تولید می شود که با توجه به ابعاد میز و طرح آن ضخامت شیشه رومیزی تعیین می گردد .

 

شیشه رومیزی شفاف حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی شفاف اکریلیک

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از رنگ های اکریلیک حروف فارسی در قالب مشخصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع از شیشه های رومیزی بسیار زمانبر و پیچیده است .

 

شیشه رومیزی شفاف هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رومیزی شفاف هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه رومیزی شفاف هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از آن فقط در پروژه های خاص و لوکس ساختمانی استفاده می کنند .

 

شیشه رومیزی شفاف جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های شفاف 15 میل و 20 میل استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت ، برای تولید شیشه روی جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه رومیز شفاف 16 میل کریستال بکار برد بدنی صورت مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه رومیزی شفاف ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 12 نفره باید از شیشه های 12 میل کریستال و رنگی بکار برد .

 

شیشه رومیزی شفاف رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و لاکچری از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه رومیزی شفاف تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی خاصی از شیشه های تاشو استفاده می شود ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی شفاف تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی شفاف 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی شفاف طرح سنگ 

در این طرح از شیشه های رومیزی طرح های مختلفی سنگ مرمر و سنگ گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها اغلب به عنوان شیشه رومیزی و دیوارپوش شیشه ای کاربرد دارد ، شیشه های طرح سنگ در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه رومیزی شفاف

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی شفاف و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235245209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی شفاف مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی شفاف با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های صنعت شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

 

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی دودی

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف 

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

شیشه رومیزی شفاف

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی شفاف در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند