فهرست این مقاله

شیشه رومیزی ضخیم

تولید انواع شیشه رومیزی ضخیم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی ضخیم

 

شیشه رومیزی ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی از شیشه های با ضخامت های مختلفی استفاده می شود که البته برای هر میزی با توجه به ابعاد و کاربرد آن از شیشه خاصی بکار می رود ، امروزه با توجه به اینکه شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل هم تولید شده است حتی شیشه را به تنهایی هم می توان روی پایه قرار داد بدون اینکه صفحه چوبی زیر شیشه قرار داشته باشد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی ضخیم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی ضخیم – ناهارخوری

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری معمولا از شیشه های 10 میل و 12 میل استفاده می رود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره با طول 220 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – جلو مبلی

شیشه های میز جلو مبلی برخلاف میزهای ناهارخوری از شیشه های 8 میل استفاده می شود در واقع ضخامت شیشه رومیزی باید با توجه به ابعاد میز و کاربرد آن تعیین گردد به همین دلیل ضخامت های شیشه های رومیزی میزهای مختلف با یکدیگر یکسان نیستند .

 

شیشه رومیزی ضخیم – کریستال

به طور کلی شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، مسی ، شامپاینی ، دودی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه روی میز استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری قهوه ای رنگ باید از شیشه برنز بکار برد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – گرد 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گردبر دسنی و برای شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طور مثال برای یک میز با قطر بیش از 150 سانتی متر از دستگاه MASTER بکار می رود .

 

شیشه رومیزی ضخیم – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رومیزی مدرن و جدید که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه رومیزی ضخیم – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی ضخیم تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی ضخیم – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی ضخیم – مات 

شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست وساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه رومیزی ضخیم - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی ضخیم - واتساپ

 

ابزار شیشه رومیزی ضخیم 

  • تخت براق
  • تراش پخ
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه
  • دیاموند

شیشه رومیزی ضخیم

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق شیشه رومیزی ضخیم را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی ضخیم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی ضخیم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی ضخیم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی شامپاینی

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی ضخیم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی ضخیم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند