فهرست این مقاله

شیشه رومیزی غرب تهران

تولید شیشه رومیزی غرب تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی غرب تهران

 

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه های رومیزی تبدیل به متداول ترین محصول در صنعت شیشه شده است به طوری که هر روز شاهد تولید شیشه رومیزی غرب تهران در طرح های مختلفی هستیم به طبع تقاضای این نوع از شیشه ها در شهر بزرگ تهران بسیار زیاد است به همین دلیل صنایع شیشه و آینه کولیوند در چهار منطقه ی جغرافیایی شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران یک کارگاه مجزای تولید شیشه رومیزی راه اندازی کرده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی غرب تهران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رومیزی غرب تهران به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق میز و در صورت نیاز الگوگیری توسط کاغذهای مخصوص الگو صورت می گیرد سپس شیشه ای با ضخامت و رنگ متناسب با میز توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود در مرحله ی بعدی لبه ی شیشه با استفاده از دستگاه لول ، دیاموند و تراش ابزار زده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – شیشه میز ناهارخوری

رایج ترین نوع شیشه رومیزی که امروزه در اغلب خانه ها وجود دارد برای تولید شیشه میز ناهارخوری معمولا از شیشه های 8 میل و 10 میل شفاف و رنگی استفاده می شود البته اگر میز از تعدادی پایه تشکیل شده باشد و فاقد صفحه چوبی است باید از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – شیشه میز جلو مبلی 

یکی دیگر از میزهایی که اغلب خانه ها وجود دارد میز جلو مبلیست برای تولید شیشه میز جلو مبلی از شیشه های 8 میل استفاده می شود هرچند که از نظر قواعد طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که شیشه های رومیزی در یک ساختمان دارای ضخامت یکسانی باشند .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – اداری

برای جلوگیری از آسیب به میزهای اداری نیز باید از شیشه رومیزی استفاده کرد ، میز اداری به سه دسته ی میز رایانه ، میز مدیریت و میز کنفرانس تقسیم می شود که در این بین میز کنفرانس از ابعاد بیشتری برخوردار است و به طبع باید از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل برای این نوع از شیشه های رومیزی استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – کریستال 

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت یشتری برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه رومیزی محسوب می شود این نوع شیشه ها دارای ضخامت های مختلفی است .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – رنگی

بحث رنگ ها و تاثیر آن در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار گسترده است که در مقاله های دیگری به طور کامل به آن پرداخته شده است به طور کلی برای تولید شیشه های رومیزی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز و رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه رومیزی غرب تهران سندبلاست کرد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رومیزی غرب تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رومیزی غرب تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است که در ابعاد مختلفی نیز تولید می شود ، قیمت شیشه رومیزی غرب تهران تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 12 میل مدرن بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی غرب تهران تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی غرب تهران - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی غرب تهران - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی غرب تهران به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی غرب تهران و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی غرب تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی غرب تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A و جدیدترین دستگاه های صنعت شیشه مانند MASTER صورت می گیرد .

 

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی ضخیم

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی غرب تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی غرب تهران  در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند