فهرست این مقاله

شیشه رومیزی قهوه ای

تولید انواع شیشه رومیزی قهوه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی قهوه ای

 

شیشه رومیزی قهوه ای

انتخاب رنگ های شیشه رومیزی همیشه یکی از دغدغه های متداول برای افراد خانواده هنگام خرید میز است به طوری که با انتخاب درست می توان طرح طراحی داخلی را ارتقا داد و برعکس با انتخاب اشتباه نمای میز نیز بهم خواهد ریخت از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه رومیزی از جمله شیشه رومیزی قهوه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی قهوه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – ناهارخوری

امروزه در همه ی ساختمان های مسکونی میز ناهارخوری وجود دارد به همنی دلیل برای جلوگیری از خط و خش روی میز باید از شیشه های رومیزی استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۸ نفره قهوه ای باید از شیشه ۸ میل شامپاینی بکار برد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – جلو مبلی 

یکی دیگر از میزهای پرکابرد در ساختمان های مسکونی و تجاری که البته ابعاد آن به مراتب کمتر از میزهای ناهارخوری می باشد به طور مثال برای تولید شیشه روی میز جلو مبلی با طول ۱۲۰ سانتی متر و عرض ۸۰ سانتی متر باید از شیشه ۶ میل شامپاینی استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – اداری 

در شرکت ها و اداره های دولتی از میزهای مختلفی مانند میز کنفرانس ، میز مدیریت ، میز منشی و میز رایانه استفاده می شود که برای هر یک از آن ها نوعی از شیشه های رومیزی بکار می رود به طور مثال برای یک میز کنفرانس با طول ۲۷۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سلانتی متر از شیشه شامپاینی ۱۰ میل دیاموند شده استفاده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – مات 

به طور کلی شیشه های شامپاینی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه واتر جت و مستر می توان شیشه را در طرح های مختلف هندسی برش داد به طور مثال در اغلب شرکت ها معمولا جاسازهای مختلفی روی شیشه به منظور اتصال سیم ها ایجاد می شود .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری قهوه ای ۱۰ نفره باید از شیشه ۱۰ میل برنز بکار برد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – رفلکس 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی جدید و مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – بیضی 

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثایت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی قهوه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از  حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های رومیزی ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه رومیزی قهوه ای - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی قهوه ای - واتساپ

 

ابزار شیشه رومیزی قهوه ای

  • لول مات و براق 
  • تخت مات و براق 
  • تراش پخ 
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش انگشتی 
  • تراش ۴۵ درجه 
  • دیاموند

 

شیشه رومیزی شامپاینی

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی قهوه ای به صنایع شیشه و آینه کولیونداز طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی شامپاینی  و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی قهوه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی قهوه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

شیشه رومیزی قهوه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی قهوه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند