فهرست این مقاله

شیشه رومیزی مناسب

تولید انواع شیشه رومیزی مناسب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی مناسب

 

شیشه رومیزی مناسب

با توجه به اینکه امروزه میزهای چوبی مختلفی در ساختمان ها وجود دارد و اغلب آن ها از قیمت بالایی برخوردار هستند باید از شیشه های رومیزی جهت جلوگیری از آسیب به میز استفاده کرد از همین رو در این مقاله انواع شیشه رومیزی مناسب با طرح و ابعاد میزها را بررسی خواهیم کرد و ویژگی های هر یک را جداگانه شرح می دهیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه رومیزی مناسب را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رومیزی مناسب به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق میز انجام می شود چنانچه میز دارای الگو باشد باید با استفاده از کاغذهای مخصوص الگوگیری منحنی های دور میز روی کاغذ ترسیم شود در مرحله ی بعدی شیشه ای با ضخامت متناسب با طرح و ابعاد میز برش داده می شود در نهایت هم یکی از ابزارهای لبه شیشه رومیزی اعمال خواهد شد .

 

شیشه رومیزی مناسب ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه رومیزی که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد و معمولا از نظر ابعاد بزرگترین نوع شیشه رومیزی محسوب می شود ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری از شیشه های ۸ میل و با ضخامت بیشتر استفاده می شود به طوری که برای میزهای دارای صفحه چوبی از شیشه ۸ میل و میزهایی که قط دارای تعدادی پایه هستند از شیشه ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل بکار می رود .

 

شیشه رومیزی مناسب جلو مبلی

برای میزهای جلو مبلی یا همان میزهای پذیرایی معمولا از شیشه ۶ میل و ۸ میل استفاده می شود البته توجه نمایید که از نظر طراحی دکوراسیون بهتر است که ضخامت شیشه های رومیزی در یک ساختمان یکسان در نظر گرفته شده باشد .

 

شیشه رومیزی مناسب اداری

میزهای اداری دارای دسته بندی های مختلفی است که از جمله می توان به میز کنفرانس ، میز مدیریت ، میز منشی و میز رایانه اشاره کرد در این بین میز کنفرانس بزرگترین نوع میز اداری محسوب می شود و برای تولید شیشه رومیری این نوع میزها از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی مناسب کریستال

به طور کلی شیشه رومیزی مناسب شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است و برخلاف شیشه های فلوت و کلیر که دارای مغزی سبز رنگ است کاملا شفاف و دارای مغز آبی رنگ می باشد .

 

شیشه رومیزی مناسب رنگی

با توجه به اینکه در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ ها تاثیر ویژه ای دارند بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز استفاده کرد ، به طور مثال برای میزهای قهوه ای رنگ باید از شیشه های برنز استفاده کرد و برای میزهای سفید از شیشه شفاف و دودی بکار می رود .

 

شیشه رومیزی مناسب طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه های رومیزی سندبلاست کرد .

 

شیشه رومیزی مناسب گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی مناسب حکاکی شده

با اسنفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی مناسب هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه رومیزی مناسب هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رومیزی مناسب هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است ، قیمت شیشه رومیزی مناسب هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رومیزی مناسب  بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی اغلب از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طور مثال برای یک میز بیضی با قطر اصلی ۱۹۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های رومیزی ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه رومیزی مناسب  ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری ۱۲ نفره باید از شیشه های ۱۲ میل شفاف و رنگی بکار برد .

 

شیشه رومیزی مناسب رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رومیزی جدید و مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، دودی ، آبی ، بنفش و سبیز وجود دارد .

 

شیشه رومیزی مناسب بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه رومیزی مناسب تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی مناسب تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی مناسب ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های رومیزی ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه رومیزی مناسب - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی مناسب - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی مناسب به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی مناسب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی مناسب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی مناسب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی غرب تهران

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی کریستال

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

شیشه رومیزی مناسب

 

چهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی مناسب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند