فهرست این مقاله

شیشه رومیزی 10 میل

تولید انواع شیشه رومیزی 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

شیشه رومیزی 10 میل

 

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه های رومیزی به دلیل اینکه اشیاء و ظروف شکستنی روی آن قرار می گیرد باید دارای ضخامتی باشد که در اثر وزن ظروف و برخورد اشیاء دچار شکستگی نشود از همین رو بهترین انتخاب برای میزهای خانگی و اداری استفاده از شیشه رومیزی 10 میل خواهد بود .

کارگاه های ساخت میزهای خانگی و اداری و فروشندگان این نوع میزها در اکثر موارد بک شیشه 6 میل درجه 2 را روی میز قرار داده و تحویل مشتری می دهند که پس از مدت کوتاهی به دلیل ضخامت کم ، شیشه دچار شستگی خواهد شد و به طبع شما مجبور به دوباره کاری و سفارش شیشه رومیزی 10 میل می شوید لذا در هنگام خرید میز حتما دفت نظر داشته باشید که شیشه دارای ضخامت 10 میل باشد در غیر این صورت شیشه را تحویل نگیرید و از فروشنده بخواهید مبلغ شیشه را از میز کسر کند .

به طور کلی برای میزهای با طول 180 تا 220 و عرض 90 تا 110 سانتی متر که دارای صفحه های چوبی هستند و میزهایی با ابعاد کوچکتر که فاقد صفحه هستند از شیشه رومیزی 10 میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل سفید یا شفاف

در اکثر موارد از شیشه 10 میل شفاف به عنوان شیشه رومیزی استفاده خواهد شد به ویژه زمانی که رنگ میز کرم باشد ، شیشه های 10 میل شفاف در سه کیفیت مختلف تولید می شوند که به ترتیب به صورت فلوت ، کلیر و کریستال است ، شیشه رومیزی 10 میل فلوت مقداری رنگ سبز در آن مشاهده می شود اما شیشه کلیر و کریستال دارای شفافیت بسیار زیادی هستند که در این بین شیشه کریستال با شفافیت و درخشندگی بسیار بالا بهترین انتخاب برای یک میز مدرن و لوکس محسوب می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل سکوریت یا نشکن

اساسا شیشه های 10 میل نشکن برای تولید یک شیشه رومیزی مناسب نیست زیرا این نوع شیشه ها از لبه حساس بوده و اگر اشیای فلزی به آن برخورد کنند شیشه پودر خواهد شد اما در صورت استفاده از شیشه رومیزی 10 میل ساده حتی اگر اشیای فلزی به شیشه برخورد کند لبه آن به اصطلاح قلوه کن می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل برنز

اولین نوع شیشه های رومیزی رنگی که در 15 سال گذشته در صنعت شیشه تولید شده و در پروژه های مختلفی هم کاربرد دارد ، برای میزهای چوبی قهوه ای رنگ و کرم رنگ شیشه رومیزی 10 میل برنز گزینه مناسبی به شمار می رود و تلفیق آن با رنگ قهوه ای نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل دودی 

بسیاری از مشتریان گرامی در انتخاب شیشه برنز و شیشه دودی دجار اشتباه می شوند توجه داشته باشید که شیشه برنز در واقع شیشه ای با رنگ قهوه ایست اما شیشه دودی مایل به رنگ مشکی می باشد ، شیشه رومیزی 10 میل دودی برای میزهایی سفید رنگ و مشکی رنگ بهترین انتخاب خواهد بود اگر دور شیشه با ابزارهای براق دیاموند و لول تخت تزیین شود نمای بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل مات 

در طراحی های جدید و مدرن که از میزهای با پایه های استیل استفاده می شود شیشه مات سندبلاست و ساتینا بهترین انتخاب به شمار می رود ، هر دو نوع شیشه مات بوده اما شیشه سندبلاست را می توان طراحی کرد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده تولید می شود ، تلفیق میزهای استیل و شیشه سندبلاست یا ساتینا در محیط های اداری بسیار شیک و جذاب به نظر می رسد .

 

شیشه رومیزی 10 میل طرح دار 

استفاده از شیشه های طرح دار در پروژه های مختلف فراگیر شده و اکثر طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به استفاده از شیشه هایی دارند که با طراحی فضای داخلی ساختمان تطابق داشته باشد از همین رو با تولید شیشه طرح دار سندبلاست ، حکاکی و چاپی می توان هر طرحی را روی شیشه رومیزی اجرا کرد .

شیشه رومیزی 10 میل سندبلاست در واقع همان شیشه مات است که طرح مورد نظر به صورت شفاف روی شیشه سندبلاست خواهد شد ، شیشه اینگریوینگ در واقع شیشه های حکاکی شده می باشند که طرح روی حکاکی شده و شیشه تراشیده خواهد شد در تهایت هم برای تولید شیشه چاپی تصویر مورد نظر روی شیشه به صورت رنگی چاپ خواهد شد .

 

شیشه رومیزی 10 میل کریستال

شیشه های 10 میل رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته فلوت ، کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال شفافیت بیشتری داشته و استفاده از آن به عنوان شیشه رومیزی نمای متفاوتی را در ایجاد خواهد کرد ، شیشه رومیزی 10 میل کریستال به سه دسته شیش های چینی ، بلژیکی و ایرانی تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال ایرانی علاوه بر شفافیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

شیشه رومیزی 10 میل ناهارخوری

برای اغلب شیشه های میز ناهارخوری با توجه به ابعاد و طرح میز از شیشه رومیزی 10 میل استفاده می شود البته اگر روی پایه های میز صفحه های چوبی یا از هر جنس دیگری وجود داشته باشد از این ضخامت شیشه استفاده می شود ، در صورتی که میز ناهارخوری از تعدادی پایه تشکیل شده است و فاقد صفحه های چوبی و سنگیست باید از شیشه 16 میل و 20 میل رومیزی بکار برد .

 

شیشه رومیزی 10 میل جلو مبلی

برخی از میزهای جلو مبلی ابعاد بزرگی دارند به همین دلیل باید از شیشه های 10 میل برای تولید شیشه میز جلو مبلی استفاده کرد در حالی که برای میزهای جلو مبلی معمولی از شیشه 8 بکار می رود ، برخی از میزهای عسلی نیز دارای ابعاد بزرگی هستند از همین رو باید از شیشه رومیزی 10 میل برای تولید شیشه روی چنین میزهایی استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل عسلی

برخی از میزهای عسلی نیز فقط از پایه تشکیل شده است که برای تولید اینگونه از شیشه های رومیزی نیز باید از شیشه های 10 میل استفاده کرد چرا که شیشه نفش صفحه چوبی را خواهد داشت ، با توجه به اینکه میزهای عسلی معمولا دارای ابعاد کوچکی است برای تولید این نوع شیشه رومیزی می توان از شیشه های 6 میل و 8 میل نیز به جای شیشه رومیزی 10 میل استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل گرد

برای اغلب میزهای گرد که قطر آن حداکثر تا 150 سانتی متر است از شیشه 10 میل جهت تولید شیشه میز گرد استفاده می شود اگر قطر میز بیش از 150 سانتی متر باشد باید از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده کرد ، لازم به ذکر است تولید شیشه رومیزی 10 میل بیضی را باید برخلاف شیشه های میز گرد که نیازی به الگوگیری ندارد الگوگیری کرد چرا که ممکن است اندازه دو طرف میز یکسان نباشد .

 

شیشه رومیزی 10 میل دو پله

به طور کلی برای شیشه های رومیزی 10 میل می توان ابزارهای مختلفی را بکار برد اما ابزار دو پله و دیاموند نسبت به سایر ابزارهای موجود بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال برای میز ناهارخوری 8 نفره با لبه های نیم گرد شیشه رومیزی 10 میل دو پله مناسب ترین شیشه رومیزی به شمار می رود .

برای تولید شیشه رومیزی 10 میل دو پله ابتدا با سنگ زبر شیشه تراشیده شده سپس با استفاده از سنگ نرم شیشه حالت داده می شود در نهایت توسط نمد لبه های شیشه براق خواهد شد ، لازم به ذکر است از ابزار سه پله نمی توان برای شیشه رومیزی 10 میل استفاده کرد به عبارتی ابزار سه پله روی شیشه های 15 میل و 20 میل قابل اجراست .

 

شیشه رومیزی 10 میل رنگی

شیشه های رومیزی رنگی به طور کلی به دو دسته شیشه های رنگی دورو نما و شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل تقسیم می شود به طوری که برای تولید شیشه های لاکوبل رنگی از دستگاه چاپ استفاده خواهد شد ، به عنوان مثال برای یک میز ناهارخوری 8 نفره قهوه ای رنگ باید از شیشه رومیزی 10 میل برنز استفاده کرد ابزار دور شیشه نیز باید با توجه به لبه های میز تعیین گردد .

 

شیشه رومیزی 10 میل اداری

اغلب شیشه های رومیزی اداری نیز با استفاده از شیشه های 10 میل شفاف و رنگی تولید می شوند به طور مثال برای تولید شیشه میز مدیریت مشکی باید از شیشه دودی 10 میل استفاده کرد ، به طور کلی شیشه رومیزی 10 میل اداری به چند دسته مختلف تقسیم بندی می شود که مهم ترین آن ها شیشه میز کنفرانس ، شیشه میز رایانه ، شیشه میز مدیریت و شیشه میز جلو مبلی محسوب می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل آشپزخانه

شیشه های رومیزی آشپزخانه به دو بخش شیشه میز اپن و شیشه میز صبحانه خوری تقسیم بندی می شود و با توجه به اینکه اشیای شکستنی روی این نوع میزها قرار می گیرد بهتر است که از شیشه 10 میل برای تولید شیشه روی میز استفاده شود به طور مثال بری اجرای یک اپن شیشه ای با طول 130 سانتی متر ، عرض 70 سانتی متر و ارتفاع 90 سانتی متر باید از شیشه رومیزی 10 میل استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل مطالعه

میزهای مطالعه نیز اغلب از جنس چوب تولید می شوند به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب به میز بهتر است که از شیشه های رومیزی مطالعه استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در رنگ های مختلفی تولید می شود به طور مثال برای یک میز مطالعه چوبی قهوه ای با طول 140 سانتی متر و عرض 70 سانتی متر از شیشه رومیزی 10 میل برنز بکار برده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی 10 میل حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی می شود ، به طور مثال در سازمان های اداری لوگوی مجموعه روی شیشه ها حکاکی خواهد شد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه رومیزی 10 میل تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی 10 میل اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که طی فرآیندی پیچیده و زمانبر روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری نیز شده شناخته شده است ، برای تولید شیشه رومیزی 10 میل اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل لمینت

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که دو عدد شیشه توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود به طور مثال در برخی از طرح ها دو عدد شیشه گرد با ابعاد مختلف به صورت لمینت شده روی هم قرار گرفته اند ، در صورت استفاده از شیشه رومیزی 10 میل لمینت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد و خطری افراد پیرامون آن را تهدید نخواهد کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل استیند گلاس

شیشه های استیند گلاس از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست  ، حکاکی یا اینگریوینگ و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده می باشد ، شیشه رومیزی 10 میل استیند گلاس در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون حرفه ای و شناخته شده در دنیا از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه رومیزی 10 میل هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رومیزی 10 میل در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه رومیزی 10 میل هوشمند تقر یبا دو برابر شیشه های رومیزی 10 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ضمنا شیشه رومیزی 10 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه رومیزی 10 میل اکریلیک

در این طرح با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ های اکریلیک حروف الفبا در قالب سنتی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری محسوب شده و مورد توجه علاقه مندان به هنر قرار گرفته است ضمنا شیشه رومیزی 10 میل اکریلیک در کشورهای فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان شیشه میز ناهارخوری استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و به طور کلی سطح طراحی دکوراسیون داخلی ارتقا می یابد .

شیشه رومیزی 10 میل اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 60 درصد سفارشات شیشه ای رومیزی به این طرح جدید تعلق دارد این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل جزیره

برای تولید شیشه روی جزیره نیز می توان از شیشه های 10 میل رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال برای یک جزیره سفید باید از شیشه های لاکوبل مشکی 10 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر مقاومت مناسب ، نمای میز نیز زیبا خواهد شد ، به طور مثال برای تولید شیشه روی یک جزیره با طول 220 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه رومیزی 10 میل لاکوبل سفید استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی 10 میل طرح سنگ 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که نقش های مختلف سنگ های مرمر و گرانیتی روی شیشه های رومیزی چاپ می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است .

 

شیشه رومیزی 10 میل ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 12 نفره باید از شیشه های 12 میل کریستال و رنگی بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی 10 میل رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع از شیشه های رومیزی در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی 10 میل تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو شیشه روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی 10 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه اسفاده می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی 10 میل - واتساپ

 

ابزار شیشه رومیزی 10 میل 

  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • لول مات و براق
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش ابرویی
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

شیشه رومیزی 10 میل

 

 

از چه طریقی می توان شیشه رومیزی 10 میل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

جهت اطلاع از قیمت شیشه رومیزی 10 میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی 10 میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است در صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت تولید شیشه رومیزی 10 میل در مراحل مختلف برش شیشه ، ابزار دور شیشه ، سندبلاست کردن ، حکاکی و چاپ تصویر روی شیشه از مدرن ترین دستگاه های صنعت شیشه استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه روی میز

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه رومیزی 10 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی 10 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.gumtree.com.au

 

تیم تحریریه کولیوند