فهرست این مقاله

شیشه روی سنگ قبر مرمر

تولید انواع شیشه روی سنگ قبر مرمر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر

امروزه از سنگ های بسیار قیمتی و ارزشی برای تولید سنگ قبر استفاده می شود به طور مثال از سنگ مرمر برای تولید سنگ قبرهای لاکچری بکار می رود از همین رو بهتر است که از شیشه روی سنگ قبر مرمر به عنوان سنگ بکار برد بدین شکل هیچ گونه آسیبی به شیشه سنگ مرمر وارد نخواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی محافظ شیشه ای سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله شیشه روی سنگ قبر مرمر را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – خم

به طور کلی محافظ های شیشه ای به صورت لیزری و خم تولید منی شود که در این بین محافظ شیشه ای خم بسیار زیباتر و چشمگیر تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – سکوریت

متداول ترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که مقاومت آن بسیار بیشتر از سایر شیشه های خام می باشد .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – لمینت

چنانچه ابعاد محافظ شیشه ای بسیار از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شد سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – طرح دار

در صنایع شیشه کولیوند بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های روی سنگ قبر حکاکی می شود به طور مثال می توان اشعار مختلف را روی شیشه های روی سنگ قبر حکاکی کرد .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های روی سنگ قبر مرمر که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد این نوع محافظ های شیشه ای در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده شده و مورد توجه طراحان سنگ قبر قرار گرفته است .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر استفاده کرد ، شیشه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – تاشو 

در این طرح از شیشه های روی سنگ قبر شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر - اینستاگرام

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید شیشه روی سنگ قبر مرمر را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه روی سنگ قبر مرمر و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی سنگ قبر مرمر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی سنگ قبر مرمر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی سنگ قبر مرمر

شیشه روی سنگ قبر مرمر

شیشه روی سنگ قبر مرمر

شیشه روی سنگ قبر مرمر

شیشه روی سنگ قبر مرمر

شیشه روی سنگ قبر مرمر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی سنگ قبر مرمر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

wwww.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند