فهرست این مقاله

شیشه روی قبر

تولید انواع شیشه روی قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

شیشه روی قبر

 

شیشه روی قبر

امروزه با توجه به اینکه از سنگ های ارزشی و گران قیمتی برای تولید سنگ قبر استفاده می شود بهتر است که از یک محافظ روی سنگ قرار بگیرد از طرفی هم نمای سنگ قبر نباید مخفی شود به همین دلیل باید از شیشه روی قبر یا همان محافظ شیشه ای سنگ قبر بکار برد بدین شکل یک محافظ زیبا روی سنگ قبر قرار خواهد گرفت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی محافظ شیشه ای سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه روی قبر را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه روی قبر – خم

به طور کلی محافظ های شیشه ای سنگ قبر به دو دسته ی محافظ های شیشه ای لیزری و محافظ های شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین شیشه خم به عنوان یک نمونه کار کاملا حرفه ای شناخته شده است برای تولید این نوع محافظ ها ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و در نهایت هم نیز شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه روی قبر – سکوریت

متدول ترین طرح شیشه های روی سنگ قبر که با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود ، این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و حتی اگر شکسته شود شیشه پودر خواهد شد .

 

شیشه روی قبر – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه روی سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده برای تولید محافظ شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک سنگ قبر با طول 220 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر باید از شیشه لمینت 12 میل بکار برد .

 

شیشه روی قبر – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه روی سنگ قبر حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه روی قبر – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی سکوریت دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر استفاده کرد به طور مثال برای یک سنگ قبر سفد بهتر است که از شیشه دودی بکار برد .

 

شیشه روی قبر – هوشمند

جدیدترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه روی قبر – ضخیم

برای تولید سنگ قبرهای شیشه ای مدرن و با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک سنگ قبر با طول 200 * 120 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه روی قبر – رفلکس

در این طرح از محافظ های شیشه ای مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه روی قبر – تاشو 

در این طرح از شیشه های روی سنگ قبر شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه روی قبر – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد محافظ شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد ، بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه روی قبر – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های روی قبر به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه سهتید بهتر است که از شیشه های طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی قبر - اینستاگرام

 

شیشه روی قبر - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه روی قبر به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی قبر و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی قبر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

شیشه روی قبر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند