فهرست این مقاله

شیشه روی میز آشپزخانه

تولید انواع شیشه روی میز آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی میز آشپزخانه

 

شیشه روی میز آشپزخانه

در ساختمان های مسکونی میزهای مختلفی وجود دارد که هر یک از آن ها به منظور خاصی استفاده می شود که برای جلوگیری از آسیب به آن ها باید از شیشه های رومیزی بکار برد به طور مثال برای شیشه روی میز آشپزخانه از شیشه های کریستال شفاف و رنگی استفاده خواهد شد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه روی میز آشپزخانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – کریستال

به طور کلی شیشه روی میز آشپزخانه از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی رومیزی طلایی ، دودی ، برنز و شیشه رنگی لاکوبل در طیف وسیع رنگی می  توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های رومیزی استفاده کرد به طور مثال برای یک میز اپن ۲۰۰ * ۷۰ سانتی متر باید از شیشه کریستال ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را می توان روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – طرح دار 

با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ نیز می توان طرح های گوناگونی را روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و میوه جات را روی شیشه به صورت رنگی چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریات برق از کار خواهد افتاد ، شیشه روی میز اپن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک شیشه روی کانتر با ابعاد ۲۲۰ * ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – میز شیشه ای 

جدیدترین نوع شیشه های روی میز آشپزخانه ای که به صورت تمام شیشه ای تولید می شود ، این نوع میزها اغلب با استفاده از شیشه های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود تولید خواهد شد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز آشپزخانه تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه روی میز آشپزخانه - اینستاگرام

 

شیشه روی میز آشپزخانه - واتساپ

 

ابزار شیشه روی میز آشپزخانه

  • لول مات و براق
  • تخت مات و براق 
  • تراش پخ 
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش انگشتی 
  • تراش ۴۵ درجه 
  • دیاموند

 

شیشه روی میز اپن

 

 

جهت سفارش شیشه روی میز آشپزخانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز آشپزخانهن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز آشپزخانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز آشپزخانه اپن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

شیشه روی میز آشپزخانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز آشپزخانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند