فهرست این مقاله

شیشه روی میز جزیره

تولید انواع شیشه روی میز جزیره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     09128235242 – 02188621912

 

شیشه روی میز جزیره

 

شیشه روی میز جزیره

امروزه انواع شیشه های رومیری در طرح های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن در قسمت خاصی از ساختمان کاربرد دارد مانند شیشه میز ناهارخوری کع معمولا در سالن پذیرایی ساختمان قرار دارد در این مقاله به بررسی یکی از متفاوت ترین انواع شیشه های رومیزی که با نام شیشه روی میز جزیره شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایرارن فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه روی میز جزیره را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه رومیزی جزیره معمولا دارای اشکال خاص هندسی است و معمولا از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی استفاده می شود به طور مثال می توان از شیشه های 15 میل کریستال که دارای منحنی های نامتقارن است به عنوان شیشه های رومیزی جزیره استفاده کرد .

 

شیشه روی میز جزیره – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها با ضخامت های مختلفی وجود دارد که متداول ترین آن شیشه های کریستال 15 میل و 20 میل است .

 

شیشه روی میز جزیره – رنگی

طراحان دکوراسیون داخلی تمایل زیادی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی مطابق با رنگ جزیره دارند به طور مثال برای یک جزیره با رنگ گردویی باید از شیشه های رومیزی برنز استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه روی میز جزیره – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی یا تصاویر گرافیکی روی شیشه رومیزی سندبلاست کرد .

 

شیشه روی میز جزیره – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان طرح لوزی را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه روی میز جزیره – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه های رومیزی اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه روی میز جزیره – مات

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شاهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، شیشه های مات در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه روی میز جزیره – هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه روی میز جزیره در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز جزیره – تاشو 

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های تاشو نیز استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز جزیره تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز جزیره – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شودئ به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

ابزار شیشه روی میز جزیره

  • لول مات و براق
  • تخت مات و براق
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش انگشتی 
  • تراش 45 درجه 

شیشه روی میز جزیرهن

شیشه روی میز جزیره – لمینت

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که از دو عدد شیشه با ابعاد یکسان تشکیل شده و توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لمینت شناخته شده است .

 

شیشه روی میز جزیره – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه روی میز جزیره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز جزیره – اکریلیک 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه های اکریلیک در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه روی جزیره - اینستاگرام

 

شیشه روی جزیره - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه روی میز جزیره

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز جزیره و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز جزیره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز جزیره در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های برش مانند دستگاه CNC و  MASTER صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

شیشه روی میز جزیره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز جزیره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند