فهرست این مقاله

شیشه روی میز جلو مبلی

تولید انواع شیشه روی میز جلو مبلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

تولید شیشه های رومیزی در چند سال گذشته به بیشترین میزان خود رسیده است به طوری که طبق بررسی های انجام شده در هر خانه ای به طور متوسط 3 نوع شیشه رومیزی وجود دارد ، در این مقاله یکی دیگر از انواع شیشه های رومیزی یعنی شیشه روی میز جلو مبلی را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یازی خدا تا کنون بیش از 500 طرح مختلف شیشه روی میز جلو مبلی را تولید کرده است که با مراجعه به قسمت نمونه کارها می توانید انواع شیشه های رومیزی تولید شده را مشاهده نمایید .

برای تولید شیشه روی میز جلو مبلی به دستگاه های مختلفی نیاز است که هر یک از آن ها قسمتی از کتار را انحام می دهند به عنوان مثال با استفاده از دستگاه CNC برش شیشه انجام می شود و با دستگاه دیاموند می توان ابزار تخت یا Flat Edge را به شیشه رومیزی اعمال کرد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی کریستال

به طور کلی سه نوع شیشه از نظر شفافیت جهت تولید شیشه های رومیزی وجود دارد : شیشه فلوت ، کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر که در این بین شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا زیبایی و جذابیت شیشه روی میز جلو مبلی تولید شده را دوچندان خواهد کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های کریستال رومیزی را در ضخامت های 6 میل الی 20 میل عرضه می نماید .

 

شیشه روی میز جلو مبلی رنگی 

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که رنگ شیشه رومیزی متناسب با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان تعیین گردد به عنوان مثال برای میز جلو مبلی قهوه ای رنگی شیشه رنگی برنز بهترین انتخاب محسوب می شود لازم به ذکر است شیشه روی میز جلو مبلی رنگی به دو صورت دو رو نما یا ساده و یک رو نما یا لاکوبل وجود دارند .

 در بین شیشه های رومیزی رنگی ساده شیشه روی میز جلو مبلی دودی و برنز بیشترین کاربرد را دارد چرا که اغلب میزها دارای رنگ قهوه ای و برنز هستند ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل ، 8 میل و 10 میل تولید می شوند .

 

شیشه روی میز جلو مبلی طرح دار

منظور از شیشه رومیزی طرح دار طرح روی شیشه و طرح شیشه ازر نظر الگوی آن است لذا برای تولید شیشه های رومیزی طرح دار از دستگاه سندبلاست و چاپ استفاده می شود اما برای تولید شیشه های رومیزی با الگوهای خاص از دستگاه CNC و MASTER بکار می رود .

 

شیشه روی میز جلو مبلی گرد

دربین تمامی الگوهای شیشه رومیزی شیشه میز گرد متداولترین الگوی میز به شمار می رود و اغلب تولیدکنندگان مبلمان خانگی میزهای ناهارخوری و جلو مبلی را به صورت گرد تولید می کنند ، برای برش شیشه روی میز جلو مبلی گرد نیاز به قطر شیشه می باشد  اما در صورت یکه میز به صورت بیضی باشد باید برای تولید شیشه روی میز جلو مبلی ابتدا الگوگیری صورت گیرد سپس با توجه به الگو نسبت به برش شیشه اقدام کرد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی مات

برای تولید شیشه های رومیزی مات می توان از شیشه های سندبلاست و ساتینا استفاده کرد ، تفاوت این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه روی میز جلو مبلی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه روی میز جلو مبلی حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

شیشه روی میز اداری حکاکی شده محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی پایه دار

میزهای جلو مبلی به دو صورت صفحه دار و پایه دار تولید می شوند به عبارتی برخی از میزها دارای صفحه های چوبی هستند و برحی دیگر فقط از تعدادی پایه تشکیل شده اند از همین رو برای میزهای صفحه ای از شیشه 8 میل و 10 میل استفاده می شود اما برای میزهای پایه دار نیاز به شیشه های 12 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد چرا که تمام سنگینی وزن اجسام روی میز به شیشه وارد خواهد شد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی لمینت

طرح خاصی از شیشه های میز جلو مبلی که دو عدد شیشه توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود به طور مثال در برخی از طرح ها دو عدد شیشه گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت رو هم قرار می گیرند .

 

شیشه روی میز جلو مبلی هوشمند

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه روی میز جلو مبلی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه روی میز جلو مبلی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله که در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه روی میز معرفی شده است قیمت شیشه روی میز جلو مبلی هوشمند دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه روی میز جلو مبلی ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی جلو مبلی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز جلو مبلی با ابعاد 120 * 120 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه روی میز جلو مبلی بیضی 

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه روی میز جلو مبلی تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز جلو مبلی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه روی میز جلو مبلی 20 میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضا داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

شیشه روی میز جلو مبلی - اینستاگرام

 

شیشه روی میز جلو مبلی - واتساپ

 

ابزار شیشه روی میز جلو مبلی 

  • لول مات و براق
  • تخت براق
  • دیاموند ( Flat Edge )
  • تراش ( OG )
  • تراش دو پله ( Double OG )
  • تراش سه پله  (Triple OG )
  • پخ ( Beveled )

شیشه روی میز جلو مبلی

 

در بین تمامی ابزارهای اشاره شده در بالا تراش دو پله و دیاموند بیشترین تقاضا را داشته و در اغلب شیشه های رومیزی بکار برده می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند ابزار تراش دو پله را با استفاده از سنگ های با درجه کیفیت +A روی شیشه اعمال می کند .

 

 

از طریق زیر می توان شیشه روی میز جلو مبلی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز جلو مبلی و سفارش می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز جلو مبلی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز جلو مبلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه روی میز جلومبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی 

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز جلو مبلی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز جلو مبلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند