فهرست این مقاله

شیشه روی میز سفید

تولید انواع شیشه روی میز سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

تولید شیشه های رومیزی با توجه به تولید میزهای چوبی متنوع نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است به طوری که برای هر یک از میزها شیشه رومیزی خاصی تولید می شود ، متداول ترین طرح شیشه رومیزی با نام شیشه روی میز سفید و شفاف شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه روی میز سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی شیشه های رومیزی سفید به سه دسته ی شیشه شفاف رومیزی ، شیشه رنگی سفید رومیزی و شیشه مات رومیزی تقسیم تقسیم می شود حالت اول که همان شیشه های شفاف ساده است اما شیشه های رنگی سفید یا لاکوبل به شیشه های رنگ شده ی کوره ای گفته می شود ، حالت سوم نیز شیشه مات سندبلاست و ساتینا می باشد .

 

شیشه روی میز سفید – کریستال 

به طور کلی شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت می باشد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل تولید شده است .

 

شیشه روی میز سفید – رنگی

در این طرح با بهره گیری از رنگ های مخصوص شیشه و پمپ های فشار قوی شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل می شود ، به طور مثال برای تولید شیشه روی میز سفید یک میز ناهارخوری با پایه سفید باید از شیشه رنگی سفید استفاده کرد .

 

شیشه روی میز سفید – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه میز ناهارخوری چاپ کرد .

 

شیشه روی میز سفید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر نیز می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های رومیزی حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه روی میز سفید – ناهارخوری 

پر کاربردترین نوع شیشه رومیری که امروزه در همه ی خانه ها وجود دارد ، برای تولید شیشه میز ناهارخوری معمولا از شیشه های ۸ میل و ۱۰ میل استفاده می شود البته در مواردی که میز از تعدادی پایه تشکیل شده است باید از شیشه های ۱۶ میل و ۲۰ میل بکار برده خواهد شد .

 

شیشه روی میز سفید – جلو مبلی 

یکی دیگر از شیشه های رومیزی پر کاربرد که ابعاد آن کمتر از شیشه میز ناهارخوری است به همین دلیل از شیشه های با ضخامت ۸ میل برای تولید آن استفاده می شود ، شیشه میز جلو مبلی معمولا دارای طول کمتر از ۱۵۰ سانتی متر و عرض کمتر از ۱۰۰ سانتی متر است .

 

شیشه روی میز سفید – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی مدرن که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه روی میز سفید – هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه روی میز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز سفید – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز سفید ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

از طریق زیر می توان شیشه روی میز سفید را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز سفید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه های مدرن برش و ابزار زنی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

شیشه روی میز سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند