فهرست این مقاله

شیشه روی میز گرد

تولید شیشه روی میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه روی میز گرد

 

شیشه روی میز گرد

به طور کلی تولید شیشه های رومیزی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده زیرا امروزه در همه ی خانه میزهای ناهارخوری ، جلو مبلی و … وجود دارد ، یکی از طرح های متداول در بین شیشه های رومیزی شیشه روی میز گرد محسوب می شود که در این مقاله به بررسی انواع این نوع از شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه رومیزی از جمله شیشه روی میز گرد را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های روی میز گرد به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق قطر میز صورت می گیرد سپس با توجه به اندازه قطر ضخامت شیشه تعیین می شود و با استفاده از گردبرهای دستی و دستگاه CNC شیشه برش داده می شود در آخرین مرحله نیز لبه های شیشه ای ابزار زده خواهد شد .

 

شیشه روی میز گرد ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه های رومیزی که در همه ی خانه ها وجود دارد برای تولید شیشه میز ناهارخوری که دارای صفحه چوبیست معمولا از شیشه های 8 میل استفاده می شود و برای میزهای ناهارخوری که فقط دارای تعدادی پایه سنگی یا فلزیست از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل بکار می رود .

 

شیشه روی میز گرد جلو مبلی

میزهای جلو مبلی مانند میزهای ناهارخوری در اغلب خانه ها وجود دارد اما ابعاد این نوع میزها کوچکتر از میزهای ناهارخوریست به همین دلیل برای تولید شیشه روی میز جلو مبلی معمولا  از شیشه های 8 میل استفاده می شود .

 

شیشه روی میز گرد اداری

در سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی نیز از میزهای گرد به ویژه به عنوان میز کنفرانس استفاده می شود برای تولید شیشه میز کنفرانس از شیشه های 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده می شود البته ابعاد میز در تعیین ضخامت شیشه تاثیر زیادی دارد .

 

شیشه روی میز گرد کریستال

شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشتری میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه روی میز گرد محسوب می شود ، این نوع شیشه ها دارای ضخامت های 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل وجود دارد .

 

شیشه روی میز گرد رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری قهوه ای باید از شیشه برنز استفاده کرد در این صورت اصول طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه روی میز گرد طرح دار

با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه میز کنفرانس سندبلاست کرد به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز گرد حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه روی میز گرد هوشمند 

در این طرح از شیشه های رومیزی گرد که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه روی میز گرد هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه روی میز گرد هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است ، قیمت شیشه روی میز گرد هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

شیشه روی میز گرد ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری 10 نفره گرد باید از شیشه های 12 میل کریستال و رنگی بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه روی میز گرد تاشو 

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز گرد 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکال علاوه بر نمای زیبای شیشه رومیزی از مقاومت بالایی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز گرد مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی ساتینا و سندبلاست تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه روی میز گرد - اینستاگرام

 

شیشه روی میز گرد - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه روی میز گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز گرد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه روی میز گرد

شیشه رومیزی

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

شیشه روی میز گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند