فهرست این مقاله

شیشه روی میز

تولید انواع شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی میز

 

شیشه روی میز

چند سالیست که میزهای چوبی در کشورمان رواج پیدا کرده و هر روز شاهد مدل های گوناگون و عجیب آنها در منازل و محیط های کاری هستیم که طبیعتا روی میزهای چوبی با الگوهای خاص هر کدام شیشه هایی با همان الگو قرار گرفته می شود و طراحی میز را زیباتر و مدرن خواهد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به یاری خدا از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت در زمینه تولید شیشه روی میز با الگوهای خاص کرده و تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف را پیاده سازی کرده است که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم :

روند کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که پس ار تماس شما با کارشناسان ما جهت تولید شیشه روی میز ابتدا تیم فنی صنایع شیشه کولیوند جهت اندازه گیری دقیق و الگو گرفتن با استفاده از کاغذهای مخصوص اینکار به منزا یا محیط کاری شما خواهن آمد پس از الگو گرفتن مرحله تولید شیشه روی میز با الگو مورد نظر در کارگاه انجام می شود و در نهایت هم شیشه روی میز تولید شده توسط تیم فنی صنایع شیشه کولیوند به منزل یا محیط کاری شما جهت نصب آورده می شود .

قیمت شیشه رومیزی به عواملی متعددی چون ابعاد شیشه روی میز ، ضخامت شیشه ، رنگ شیشه ، نوع شیشه ( فلوت ، کلیر ، کریستال ) ، ابعاد شیشه و طرح شیشه بستگی دارد به همین دلیل پیشنهاد ما جهت سفارش شیشه رومیزی به شما ابتدا تماس با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند می باشد .

 

انواع شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

۱- شیشه میز ناهارخوری

۲- شیشه میز مدیریت

۳- شیشه میز مبلمان

۴- شیشه میز سرویس بهداشتی

۵- شیشه میز آرایشی

۶- شیشه میز عسلی

۷- شیشه میز تلویزیون

۸- شیشه میز اداری

 

شیشه چند میل برای شیشه روی میز مناسب است ؟

ضخامت شیشه باتوجه به ابعاد شیشه رومیزی و همچنین نوع میز مورد نظر تعیین می شود لذا هنگام سفارش شیشه رومیزی این دو مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید

 • برای شیشه رومیزی تا ۱ متر شیشه ۶ میل
 • برای شیشه رومیزی ۱ تا ۱٫۵ متر شیشه ۸ میل
 • برای شیشه رومیزی ۱٫۵ تا ۲٫۲۰ شیشه ۱۰ میل
 • و بالای ۲٫۲۰ باید از شیشه ۱۶ میل و ۲۰ میل استفاده شود

 

انواع شیشه مورد استفاده در تولید شیشه روی میز صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 •  شیشه کریستال (۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه فلوت  (۸میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه رنگی (۸میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه سکوریت (۸میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه کلیر (۸میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)
 • شیشه سندبلاست (۸میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل ، ۲۰ میل)

شیشه روی میز کریستال مناسب ترین گزینه برای افرادی است که کیفیت کار در اولویت آن هاست زیرا شیشه کریستال با شفافیت بسیار بالا نمای بسیار زیبایی را به میز خواهد داد ، ضخامت شیشه کریستال ۴ میل ، ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل است .

 

شیشه روی میز چوبی

میزهای چوبی معمولا دارای یک صفحه چوبی هستند که زیر شیشه قرار خواهد گرفت و موجب مقاومت بیشتر شیشه خواهد شد به طوری که با توجه به صفحه چوبی شیشه رومیزی چوبی ۸ میل و ۱۰ میل کفایت می کند ، معمولا برای تولید شیشه روی میز چوبی از شیشه های برنز استفاده می شود زیرا اغلب میزهای چوبی قهوه ای رنگ هستند .

 

شیشه روی میز کریستال

شیشه های کریستال یا فوق شفاف نمای بسیار زیبایی را به واسطه ی سبز نبودن شیشه دارد لذا در اغلب پروژه های تزینی مانند اجرای میز شیشه ای از این نوع شیشه ها استفاده می شود ، شیشه کریستال در ضخامت های مختلفی تولید می شود ، برای تشخیص شیشه روی میز کریستال به لبه های شیشه دقت کنید چنانچه این قسمت به رنگ آبی باشد شیشه کریستال خواهد بود و اگر به رنگ سبز باشد شیشه فلوت است .

 

شیشه روی میز دودی و طرح دار

برای میزهای سفید رنگ شیشه دودی بهترین گزینه به عنوان شیشه رومیزی خواهد بود اما برخی از مشتریان تمایل به شیشه های طرح دار چاپی برای شیشه رومیزی خود دارند ذر این صورت می توانید طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کرده و پس از ۷۲ ساعت شیشه روی میز با طرح مورد نظر خود را دریافت نمایید .

 

شیشه روی میز ناهارخوری

بر اساس گزارشات سفارش های مشتریان گرامی در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های رومیزی ناهارخوری پرفروش ترین نوع شیشه های رومیزی محسوب می شود در همین راستا تیم فنی ما بیش از ۱۰۰ طرح مخنلف این نوع رومیزی را تولید کرده است ، برای تولید شیشه روی میز ناهارخوری معمولا از شیشه های با ضخامت ۸ میل و ۱۰ میل استفاده می شود گرچه برای میزهایی که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است نیاز به شیشه های ۱۲ ، ۱۵ و ۲۰ میل است .

 

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه های روی میز جلو مبلی بر خلاف شیشه های میز ناهارخوری دارای ابعاد بزرگی نیست به همین دلیل معمولا از شیشه ۶ میل و ۸ میل برای تولید آن ها استفاده می شود البته این در صورتی است که میز دارای صفحه چوبی باشد ، لازم به ذکر است که بر اساس قواعد طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که ضخامت شیشه روی میز جلو مبلی با ضخامت سایر شیشه های رومیزی یکسان در نظر گرفته شود .

 

شیشه روی میز عسلی

شیشه های میز عسلی معمولا دارای کورچکترین ابعاد در بین شیشه های رومیزی است لذا ضخامت این نوع از شیشه ها ۶ میل و ۸ میل در نظر گرفته می شود البته برای عسلی های پایه ای از شیشه های با ضخامت بیشتر باید استفاده کرد .

 

شیشه روی میز اداری

شیشه های رومیزی اداری دارای انواع مختلفیست مانند شیشه میز کنفرانس ، رایانه ، منشی ، جلو مبلی ، مدیریت که در واقع برای هر یک از میزها باید شیشه ای با ضخامت مطابق با ابعاد میز در نظر گرفته شود ، در بین شیشه های رومیزی اشاره شده شیشه روی میز مدیریت و شیشه روی میز کنفرانس از اهمیت بیشتری از نظر طراحی دکوراسیون اداری برخوردار است به همین دلیل بهتر است که از شیشه های کریستال جهت تولید این نوع شیشه رومیزی استفاده شود .

 

شیشه روی میز تلویزیون

شیشه های روی میز تلویزیون معمولا روی پایه ها به صورت UV چسابنده شده اند البته در طرح های جدید میزهای شیشه ای خم به صورت یک تکه تولید می شود که نمای بسیار زیبا و جذابی را دارد ،در صورت لزوم می توان یک طبقه شیشه ای را وسط میز نصب کرد بدین شکل می توان اجسام مختلف را علاوه بر شیشه روی میز و روی طبقه شیشه ای نیز قرار داد .

 

شیشه روی میز اپن

اپن های آشپزخانه معمولا جهت زیبایی آشپزخانه و قرار دادن ظروف به طور موقت استفاده می شود که با شیشه ای کردن اپن می توان یک نمای جذاب و مدرن را در دکوراسیون آشپزحانه ایجاد کرد ، شیشه روی میز اپن به دو دسته ی شیشه روی میز چوبی و میزهای تمام شیشه ای خم و UV تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای جدیدترین نوع میز اپن محسوب می شود .

 

شیشه روی میز گرد

امروزه بسیاری از میزهای ناهارخوری به صورت گرد تولید می شوند زیرا فضای کمتری را اشغال می کند به طبع برای تولید شیشه میز گرد باید اندازه گیری دقیق قطر میز صورت گیرد لازم به ذکر است میزهای گرد نیازی به الگوگیری ندارند  ، البته برای تولید شیشه روی میز بیضی برخلاف شیشه های میز گرد نیاز به انجام فرآیند الگوگیری وجود دارد چرا که این نوع میزها دارای دو قطر می باشد .

 

شیشه روی میز رنگی    

شیشه های رنگی رومیزی به دو صورت یک رو نما و دو رو نما تولید می شود در حالت اول از شیشه های رنگی ساده استفاده می شود اما در حالت دوم شیشه های ساده توسط دستگاه چاپ رنگ خواهد شد ، به طور مثال برای تولید شیشه روی میز ناهارخوری و میز جلو مبلی قهوه ای رنگ باید از شیشه های برنز با ضخامت ۸ میل و ۱۰ میل استفاده کرد .

 

شیشه روی میز شفاف

برخی از افراد تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی بلکه شیشه های شفاف رومیزی را به سایر شیشه ها ترجیح می دهند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیش ها را در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل عرضه می نماید ، شیشه روی میز شفاف با سه کیفیت فلوت ، کلیر و کریستال عرضه می شود که در این بین شیشه فلوت دارای کمترین شفافیت و شیشه کریستال دارای بیشترین شفافیت است .

 

شیشه روی میز پیشخوان 

امروزه اغلب فروشگاه های دارای میزهای پیشخوان های چوبی هستند که بهتر است روی آن شیشه قرار داده شود البته در صنایع شیشه و آینه کولیوند میز شیشه ای پیشخوان نیز تولید می شود ، شیشه روی میز پیشخوان به دلیل اینکه در طول روز به کرات وسایل مختلفی روی آن قرار خواهد گرفت بهتر است که از شیشه های ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل برای تولید آن اسنفاده شود .

 

شیشه روی میز کنسول

میزهای کنسول معمولا از جنس چوبی ساخته می شوند به همین دلیل بهتر است که به منظور جلوگیری از آسیب میز از شیشه های رومیزی استفاده شود ، شیشه میز کنسول با ضخامت ۸ میل و ۱۰ میل تولید می شود .

 

شیشه روی میز َآشپزخانه

میزهایی که در آشپزخانه قرار داده می شوند دارای انواع مختلفی هستند مانند میز صبحانه خوری و میز اپن لذا برای تولید شیشه روی میز آشپزخانه نیز باید مواردی چون ابعاد میز ، رنگ میز و طرح میز را در نظر گرفت ، به عنوان مثال برای یک میز اپن با رنگ سفید بهتر است که از شیشه روی میز آشپزخانه دودی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه روی میز ۱۰ میل

با توجه به اینکه شیشه های ۱۰ میل مقاومت بالایی داشته و از ورن مناسبی نیز جهت جابجایی برخوردار است بیش از ۶۰ درصد شیشه های رومیزی با استفاده از این نوع شیشه ها تولید می شود ، شیشه روی میز ۱۰ میل با سه کیفیت فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه ۱۰ میل کریستال شفافیت بیشتری نسبت به شیشه های فوت و کلیر دارد .

 

شیشه روی میز مطالعه

با توجه به اینکه اغلب میزهای مطالعه نیز از جنس چوبی تشکیل شده است باید از شیشه های رومیزی مطالعه جهت جلوگیری از آسیب به میز استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت ۸ میل تولید می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز مطالعه با طول ۱۳۰ سانتی متر ، عرض ۸۰ سانتی متر باید از شیشه رومیزی ۱۰ میل استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه روی میز اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که طی فرآیندی پیچیده و زمانبر روی شیشه طرح های مختلفی اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، برای تولید شیشه های روی میز اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه روی میز حکاکی شده

با استفاده از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی حکاکی می شود به عبارتی طرح مورد مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد با تولید شیشه روی میز حکاکی شده ( Engraving Glass ) که لوگو و نام تجاری مجموعه روی شیشه وجود دارد در واقع به برندینگ مجموعه کمک شایانی خواهد شد .

 

شیشه روی میز چند تکه

برخی از میزهای تولید شده در صنایع چوب به صورت چند تکه تولید می شود به طور مثال دو عدد میز جوبی گرد با قطرهای مختلف روی هم قرار می گیرد این نوع میزها اغلب به عنوان میز ناهارخوری تولید می شوند ، برای تولید شیشه روی میز چند تکه باید از دستگاه CNC استفاده شود زیرا شیشه ها باید دقیقا با ابعاد مورد نظر برش داده شده و مانند پازل کنار هم قرار داده شوند .

 

شیشه روی میز لمینت

یکی دیگر از شیشه های رومیزی خاص که دو عدد شیشه با ابعاد و اشکال مختلف توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود ، شیشه لمینت حتی اگر شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد به طور مثال در برخی از طرح ها دو عدد شیشه روی میز گرد با قطر های مختلف روی یکدیگر توسط لایه PVB چسبیده می شود .

 

شیشه روی میز خم

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که لبه های شیشه به سمت پایین خم می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا قالب فلزی شیشه ساخته شده سپس شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد ، شیشه روی میز خم محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی مدرن محسوب می شود که در ساختمان های اداری به ویژه در شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد .

به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی با ابعاد استاندارد و مدرن از شیشه روی میز خم ۱۵ میل کریستال بکار می رود که هم از نظر مقاومت و هم از نظر زیبایی بهترین گزینه محسوب می شود .

 

شیشه روی میز جزیره

میزهای جزیره معمولا در وسط آشپزخانه قرار گرفته و از بخش های مختلفی نیز تشکیل شده است برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی باید از شیشه های کریستال ۱۲ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل استفاده کرد ، شیشه روی میز جزیره یکی از پیچیده ترین شیشه های رومیزی محسوب می شود چرا که باید در وسط شیشه جاسازهای متعددی ایجاد شود .

 

شیشه روی میز هوشمند

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه روی میز هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به عنوان شیشه رومیزی ادرای به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه روی میز هوشمند مدرن تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ضمنا شیشه روی میز هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه روی میز اکریلیک 

در این طرح از شیشه های رومیزی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ضمنا شیشه روی میز اکریلیک در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به عنوان شیشه میزناهارخوری در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

شیشه روی میز اکریلیک در ساختمان های با طراحی کلاسیک استفاده می شود طراحان دکوراسیون از این نوع شیشه های رومیزی جهت ارتقای سطح طراحی و تزیین فضای داخلی بکار می برند .

 

شیشه روی میز رفلکس 

شیشه های رفلکس با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید می شود به طور مثال برای تولید شیشه روی میز یک میز استیل نقره ای بهتر است که از شیشه رفلکس ۱۰ میل نقره ای استفاده کرد .

شیشه روی میز رفلکس مدرن در کشورهای آمریکای جنوبی به ویژه مکزیک ، اروگوئه و پارگوئه به کرات استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین طراحان دکوراسیون برخوردار می باشد .

 

شیشه روی میز کنسول 

برای میزهای کنسول چوبی نیز بهتر از شیشه رومیزی مناسب استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کنسول با طول ۱۲۰ سانتی متر ، عرض ۷۰ سانتی متر قهوه ای باید از شیشه  ۸ میل برنر بکار برد .

 

شیشه روی میز استین گلاس 

این طرح از شیشه های رومیزی از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استین گلاس با نام شیشه دکوراتیو رنگی نیز شناخته شده است ، شیشه روی میز استین گلاس در کشورهای آسیایی به ویژه در ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ مورد نظر به صورت اکلیلی روی شیشه پاشیده می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری یک پایه استیل طلایی باید از شیشه روی میز مشکی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

شیشه روی میز اکلیلی مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویزه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها برخوردار می باشد به طور مثال در چین از شیشه روی میز اکلیلی به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

شیشه روی میز اکلیلی محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی مدرن محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید تعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

انواع ابزار دور شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • لول ساده
 • لول براق
 • لول تخت
 • دیاموند
 • تراش
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله

 

شیشه روی میز دو پله

به طور کلی ابزار شیشه رومیزی در زیبایی میز تاثیر بسزایی دارد لذا می توان با ابزارهای فوق نمای بهتری را در میز ایجاد کرد یکی از ابزارهای مدرن که اغلب برای میزهای ناهارخوری استفاده می شود تراش دو پله نام دارد ، برای میزهایی دارای لبه های صاف هستند باید از شیشه رومیزی دیاموند و تخت براق استفاده کرد بنابراین ابزار دور شیشه رومیزی با توجه به لبه های میز تعیین می گردد .

لازم به ذکر است فقط برای شیشه های با ضخامت ۱۶ میل و ۲۰ میل از ابزار تراش سه پله استفاده کرد ، این نوع از شیشه های رومیزی معمولا روی میزهایی که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده بکار می رود .

 

شیشه روی میز سفید

محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی که با نام شیشه رومیزی سفید و شیشه رومیزی شفاف شناخته شده است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه روی میز مشکی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی رنگی محبوب که اغل برای میزهای مشکی رنگ استفاده می شود به طور مثال برای یک میز ناهارخوری مشکی ۸ نفره باید از شیشه ۸ میل مشکی با ابزار پخ یا تراش دو پله استفاده شود .

 

شیشه روی میز مات 

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه روی میز ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۱۲ نفره باید از شیشه های ۱۲ میل کریستال و رنگی بکار برد ، شیشه های ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

شیشه روی میز تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید باید از شیشه روی میز تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز ۲۰ میل

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز - اینستاگرام

 

شیشه روی میز - واتساپ

 

شیشه روی میز – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای تمام شیشه ای نیز می توان از شیشه های روی میز ۱۵ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده کرد به طور مثال برای یک میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های ۱۵ میل کریستال بکار برد .

 

 

 

نحوه سفارش انواع شیشه روی میز به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ انواع شیشه روی میز را در رنگ ها و الگوهای مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه روی میز مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

لازم به ذکر است خدمات نصب شیشه روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم مجرب در این زمینه انچام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی قبر

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

شیشه روی میز

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز در سراسر جهان به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.tate.org.uk

 

تیم تحریریه کولیوند