فهرست این مقاله

شیشه روی کابینت

تولید شیشه روی کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شیشه روی کابینت

 

شیشه روی کابینت

شیشه های روی کابینت به چند دسته ی  شیشه بین کابینتی ، شیشه درب کابینت و شیشه روی میز کابینت تقسیم می شود که هر سه نوع شیشه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با طرح های مختلفی تولید می شود در این مقاله به بررسی انواع این نوع شیشه ها به طور جداگانه می پردازیم و ویژگی های هر یک را به طور کامل شرح خواهیم داد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های کابینتی از جمله شیشه روی کابینت را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

طراحان دکوراسیون داخلی برای اجرای یک طراحی مدرن و لوکس در آشپزخانه ساختمان از شیشه های بین کابینتی و شیشه روی کابینت به کرات استفاده می کنند ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ مشکی به عنوان رنگ اصلی در فضای داخلی آشپزخانه در نظر گرفته شده است باید از شیشه های بین کابینتی سفید یا زرد استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

شیشه روی کابینت – رنگی

متداول ترین نوع شیشه های بین کابینتی که برای تولید آن ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده خواهد در نهایت هم توسط پیسوله شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل می شود ، این نوع شیشه ها در طیف وسیع رنگی تولید می شوند .

 

شیشه روی کابینت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر سه بعدی را روی شیشه های بین کابینتی چاپ کرد به طوری که ابتدا طرح مورد نظر به دستگاه داده شده سپس شیشه داخل دستگاه چاپ قرار داده می شود و دستگاه به طور اتوماتیک طرح را روی شیشه روی کابینت چاپ خواهد کرد .

 

شیشه روی کابینت – کریستال

شیشه های شفاف بین کابینتی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه های بین کابینتی محسوب می شود .

 

شیشه روی کابینت – مات

شیشه های مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شدن شیشه سندبلاس است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه روی کابینت – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های بین کابینتی حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام های مختلفی را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه روی کابینت – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه روی کابینت – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های روی کابینت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه روی کابینت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه روی کابینت هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه روی کابینت – ضخیم 

برای تولید شیشه های روی کابینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه روی کابینت – بیضی

برای تولید شیشه های روی کابینت بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

شیشه روی کابینت – رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های رفلکس بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی کابینت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه روی کابینت - اینستاگرام

 

شیشه روی کابینت - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه روی کابینت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی کابینت و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مجهزترین دستگاه های صنعت شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی مناسب

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

شیشه روی کابینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی کابینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterers.com

تیم تحریریه کولیوند