فهرست این مقاله

شیشه سنگ قبر

تولید انواع شیشه سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه سنگ قبر

 

شیشه سنگ قبر

سنگ قبر ها امروزه در طرح های مختلفی و متنوعی تولید شده است که ارزش بسیار زیادی هم دارد به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب به سنگ باید از محافظ های شیشه ای سنگ قبر استفاده کرد در طرح های جدید نوعی از شیشه سنگ قبر تولید شده که به صورت خم شده می باشد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله سنگ قبر شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه سنگ قبر – خم

به طور کلی محافظ های شیشه ای سنگ قبر به دو دسته ی محافظ لیزری و محافظ خم تقسیم می شود که در این بین محافظ خم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است ، برای تولید این نوع محافظ ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی ساخته شده داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سنگ قبر – کریستال

به طور کلی شیشه های سنگ قبر از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه سنگ قبر – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سنگ قبر به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان اشعار مختلف را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه سنگ قبر – سکوریت

محاف شیشه ای سنگ قبر به طور استاندارد با استفاده از شیشه های سکوریت تولید می شود بدین شکل شیشه مقاومت بسیار بالایی از خود نشان خواهد داد ، در صورتی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت بکار برد .

 

شیشه سنگ قبر – مات

شیشه های مات به طور کلی به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده اما شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه سنگ قبر – ضخیم

برای تولید محافظ های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید محافظ با ابعاد ۱۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه سنگ قبر – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ مدرن استفاده کرد .

 

شیشه سنگ قبر – تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های سنگقبر مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سنگ قبر تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه سنگ قبر – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل سکوریت بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه سنگ قبر – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سنگ قبر به صورت مات و رنگی روی شیشه ایجاد می شود ، شیشه های طرح دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه سنگ قبر - اینستاگرام

 

شیشه سنگ قبر - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه سنگ قبر

برای اطلاع از قیمت شیشه سنگ قبر و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سنگ قبر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

شیشه سکوریت سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

شیشه سنگ قبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سنگ قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند