فهرست این مقاله

شیشه سکوریت بین کابینتی

تولید شیشه سکوریت بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت بین کابینتی

 

شیشه سکوریت بین کابینتی

در گذشته فضای بین کابینت ها با استفاده از کاشی های رنگی و طرح دار پوشش داده می شد که با تولید شیشه های رنگی لاکوبل به طور کلی استفاده از کاشی جهت تزیین فضای بین کابینت ها منسوخ شد از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه سکوریت بین کابینتی لاکوبل رنگی و طرح دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رنگی از جمله شیشه سکوریت بین کابینتی را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی شیشه سکوریت بین کابینتی به دو دسته ی شیشه های سکوریت لاکوبل رنگی و شیشه های سکوریت طرح دار چاپی تقسیم می شود به عبارتی برای تولید شیشه رنگی ساده از پیسوله و کوره استفاده شده و برای تولید شیشه طرح دار رنگی از دستگاه چاپ بکار برده می شود .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – کریستال

شیشه های سکوریت بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه های بین کابینتی محسوب می شود .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لمینت رنگی و طرح دار استفاده کرد ، برای تولید شیشه های لمینت ابتدا دو عدد شیشه رنگی سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – لاکوبل

برای تولید شیشه های لاکوبل رنگی ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در مرحله ی بعدی با استفاده از پیسوله و دستگاه پمپ فشار قوی رنگ مورد دلخواه روی شیشه پاشیده می شود در نهایت هم جهت تثبیت رنگ شیشه مجددا داخل کوره گذاشته خواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – چاپی

با استفاده از دستگاه چاپ می توان تصاویر مختلف دو بعدی و سه بعدی را روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد کرد ، به طور مثال برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تصاویز خانوادگی ساکنین ساختمان را روی شیشه بین کابینتی چاپ می کنند .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریونگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشا اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو بکار می رود .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – هوشمند 

در این طرح از شیشه های سکوریت بین کابینتی با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت بین کابینتی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت شیشه سکوریت بین کابینتی تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن فقط در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای بین کابینتی با ابعاد 80 * 300 سانتی متر باید از شیشه سکوریت 10 میل بکار برد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – ضد حرارت 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند از شیشه های ضد حرارت برای تولید شیشه بین کابینتی استفاده می شود چرا که حرارت ناشی از گاز رومیزی و گازهای معمولی موجب شکسته شدن شیشه خام خواهد شد ، شیشه های ضد حرارت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – مات 

به طور کلی شیشه های سکوریت مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و شیشه های ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد ، شیشه های مات در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه سکوریت بین کابینتی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های سکوریت 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت بالایی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت بین کابینتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه سکوریت بین کابینتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت بین کابینتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت بین کابینتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند