فهرست این مقاله

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

تولید انواع شیشه سکوریت روی سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی سنگ قبر

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

امروزه با توجه به اینکه از سنگ های ارزشی و گران قیمت برای تولید محافظ های شیشه ای استفاده می شود باید از محافظ جهت جلوگیری از آسیب به سنگ بکار برد ، جدیدترین طرح محافظ سنگ قبر با نام شیشه سکوریت روی سنگ قبر شناخته شده است که در این مقاله به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی محافظ شیشه ای سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت روی سنگ قبر را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – لمینت

چنانچه ابعاد سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از محافظ های شیشه ای لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – خم

محبوب ترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم یا منحنی تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان اشعار زیبایی را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ های شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک قبر سفید رنگ باید از شیشه سکوریت دودی بکار برد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های سکوریت روی سنگ قبر در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – ضخیم 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر بزرگ و مدرن باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید یک محافظ با ابعاد ۹۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت . بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با اتسفاده از شیشه سکوریت روی سنگ قبر دغدغه ی کمبود فضا برطرف خواهد شد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر – مات 

شیشه های سنگ قبر مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید شیشه سکوریت روی سنگ قبر را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت روی سنگ قبر و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت روی سنگ قبر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت روی سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

شیشه روی سنگ قبر

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

شیشه سکوریت روی سنگ قبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت روی سنگ قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند