فهرست این مقاله

شیشه سکوریت قوس دار

تولید انواع شیشه سکوریت قوس دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت قوس دار

 

شیشه سکوریت قوس دار

در صنعت شیشه تغییر و تحولات بسیار گسترده ای رخ داده است به طوری که شیشه های خاص و دکوراتیو در طرح های بسیار متنوعی تولید می شود ، یکی از جدیدترین آن ها که به کرات در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد با نام شیشه سکوریت قوس دار شناخته شده است در این مقاله به بررسی این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم از جمله شیشه سکوریت قوس دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

فرآیند تولید شیشه سکوریت قوس دار به گونه ای است که ابتدا شیشه ای با ضخامت مناسب توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه سکوریت قوس دار – کریستال

به طور کلی شیشه های خم شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتری انتخاب جهت تولید شیشه های خم محسوب می شود .

 

شیشه سکوریت قوس دار – رنگی

در رابطه با تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات در مقاله های متعددی مطلب نوشته شده است از همین رو بهتر است که رنگ شیشه های خم سکوریت با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی و خارجی ساختمان تطابق داشته باشد به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای قهوه ای است باید از شیشه خم برنز استفاده کرد .

 

شیشه سکوریت قوس دار – لمینت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد و ایمنی در اجرای پروژه اولویت محسوب شود باید از شیشه های خم لمنیت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

شیشه سکوریت قوس دار – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو ساختمان را روی شیشه های خم مورد نظر سندبلاست کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای را انجام داد .

 

شیشه سکوریت قوس دار – نما

برای اجرای نمای ساختمانی شیشه ای خم باید از شیشه های خم سکوریت شده استفاده کرد چرا که در این صورت خطر ناشی از شکسته شدن شیشه ها به حداقل خواهد رسید ، همانطور که در مقاله های دیگری شرح داده شد نمای ساختمانی خم به روش های فریم لس و کرتین وال اجرا می شود که در روش فریم لس شیشه سکوریت قوس دار بدون فریم نصب شده اما در روش کرتین وال شیشه ها داخل فریم های آلومینویمی و UPVC قرار داده می شود .

 

شیشه سکوریت قوس دار – مات

شیشه های سکوریت مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، شیشه های مات در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت قوس دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های حکاکی شده در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت قوس دار – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های سکوریت قوس دار که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .شیشه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت قوس دار – ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک درب شیشه ای اتوماتیک قوس دار با ابعاد 140 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت قوس دار - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت قوس دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه سکوریت قوس دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت قوس دار و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235242 09214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صوریت حضوری شیشه سکوریت قوس دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت قوس دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا صورت می گیرد و شیشه ها با شعاع خم دقیق تولید می شوند .

 

شیشه سکوریت خم

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

شیشه سکوریت قوس دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت قوس دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.houzz.com

تیم تحریریه کولیوند