فهرست این مقاله

شیشه سکوریت مغازه

تولید و نصب شیشه سکوریت مغازه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

همانطور که در دیگر مقاله ها گفته شد شیشه سکوریت پرکاربردترین نوع شیشه در صنعت شیشه محسوب می شود اینکه چرا تا این حد مورد استفاده قرار می گیرد به دلیل مقاومت بالای آن در برابر ضربه و فشار است اما در این مقاله قصد داریم به طور خاص به انواع شیشه سکوریت درب مغازه و انواع آن بپردازیم لذا شما را دعوت به خواندن این مقاله تا انتها می کنم .

نمای هر فروشگاهی با اجرای شیشه سکوریت بسیار شکیل تر به نظر خواهد رسید و اینکه اجناس داخل فروشگاه توسط مشتری بهتر و واضح تر دیده می شود و به نوعی شیشه سکوریت مغازه موجب بازاریابی بهتری خواهد شد .

 

انواع شیشه سکوریت مغازه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- شیشه سکوریت باز شو :

شیشه های سکوریت درب مغاره که به صورت بازشو می باشند از n لنگه ثابت با توجه به متراژ کار و یک لنگه بازشو تشکیل شده اند به صورتی که لنگه های ثابت شیشه سکوریت مغازه در فریم ها جاسازی شده و توسط یراق های مخصوص لنگه ثابت کنار هم قرار می گیرند و از طرف دیگر هم لنگه باشو یا در وسط کار و یا در کناره های درب قرار می گیرد و به طور معمول یک قفل و دو دستگیره روی آن قرار می گیرد .

 

۲- شیشه سکوریت مغازه به صورت کشویی :

شیشه های سکوریت کشویی از n لنگه ثابت با توجه به متراژ کار و یک یا دو لنگه کشویی تشکیل می شود به نحوص که لنگه های ثابت در فریم  جاسازی شده و لنگه های کشویی توسط ریل های مخصوصی به طرفین حرکت می کنند لازم به ذکر است که اگر لنگه کشویی را در گوشه های درب قرار دهیم لنگه کشوی یک عدد خواهد شد اما اگر لنگه کشویی را وسط کار قرار دهیم تعداد لنگه کشویی دو عدد خواهد شد .

 

۳- شیشه سکوریت مغازه برقی (اتوماتیک) :

ساختار شیشه های سکوریت اتوماتیک کاملا متفاوت از دیگر انواع درب های شیشه ای هستند ، شیشه های سکوریت برقی به صورت کشویی است و علاوه بر لنگه های تابت و کشویی سکوریت دارای یک چشمی هوشمند می باشد به نحوی که به نگام نزدیک شدن افراد به درب ، درب به صورت اتوماتیک به صورت کشویی باز خواهد شد و پس از دور شدن افراد مجددا درب به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد بنابراین شیشه سکوریت مغازه به صورت اتومات خواهد بود.

 

۴- شیشه سکوریت مغازه اسپایدر (عنکبوتی) :

آخرین متد یا روش نصب شیشه های سکوریت که بدون استفاده از فریم و یراق سکوریت های معمولی شیشه ها کنار هم قرار گرفته می گیرند و توسط یراق های مخصوصی که ساختاری شبیه تارهای عنکبوتی دارد شیشه ها کنار هم قرار می گیرند البته ساختار شیشه سکوریت مغازه به روش اسپایدر دارای پیچیدگی است که در مقاله مربوط به آن بررسی شده است .

لازم به ذکر است که شیشه سکوریت مغازه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند در ضخامت های مختلف و البته در رنگ های گوناگون مانند رنگ دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز نیر تولید می شود اما قیمت هر کدام از این رنگ ها متفاوت می باشد .

 

نصب شیشه سکوریت مغازه 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیم فنی ۱۰ نفره متخصص در زمینه ی نصب انواع شیشه های سکوریت ، پیاده سازی پروژه های شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها را بر عهده می گیرد ، هزینه ی نصب شیشه سکوریت مغازه  بر اساس متراژ کار و نوع نصب آن تعیین می شود به طور کلی برای اجرای درب شیشه ای از شیشه سکوریت مغازه ۱۰ میل استفاده می شود اما برای اجرای پارتیشن شیشه ای از شیشه های ۱۵ میل و ۲۰ میل سکوریت بکار بده می شود .

نوع نصب شیشه سکوریت مغازه باید با توجه به ابعاد ورودی مغازه و همچنین میزان رفت و آمد افراد تعیین شود به فعنوان مثال برای مغازه ای که دارای ورودی با طول ۴ متر و ارتفاع ۳ است شیشه سکوریت لولایی یا کشویی بهترین انتخاب خواهد بود .

قیمت شیشه سکوریت مغازه به مواردی چون ابعاد شیشه ، نوع شیشه ، رنگ شیشه ، یراق های بکار رفته و روش نصب ( اسپایدری ، لولایی ، کشویی ، برقی ) بستگی دارد که روش نصب سایر موارد را در بر می گیرد .

 

شیشه سکوریت مغازه طرح دار 

به طور کلی شیشه های سکوریت طرح دار به دو روش تولید می شود در روش اول طرح به صورت سندبلاست روی شیشه سکوریت اعمال می شود اما در روش دوم طرح به صورت رنگی روی شیشه ایجاد خواهد شد به طور مثال در اغلب فروشوگاه های معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه سکوریت مغازه حکاکی می شود به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه سکوریت مغازه رنگی

از شیشه های سکوریت رنگی نیز می توان برای اجرای درب های شیشه ای فروشگاه ها استفاده کرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های سکوریت برنز ، دودی ، آبی ، بنفش و سبز تولید می شود .

 

شیشه سکوریت مغازه کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف سکوریت به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، برای فروشگاه های لوکس بهتر است که از شیشه های سکوریت کریستال استفاده کرد بدین شکل اجناس داخل فروشگاه نیز بهتر و واضح تر مشاهده خواهند شد .

 

شیشه سکوریت مغازه مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه سکوریت مغازه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه سکوریت مغازه حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

شیشه سکوریت مغازه حکاکی شده جذاب ترین طرح شیشه های سکوریت به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت مغازه هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت مغازه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی دنیا مانند مجله THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است .

قیمت شیشه سکوریت مغازه هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ضمنا شیشه سکوریت مغازه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه سکوریت مغازه ضخیم

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید پارتیشن شیشه ای با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه سکوریت مغازه رفلکس

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، بنفش ، زرد و آبی وجود دارد .

 

شیشه سکوریت مغازه تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های سکوریت که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های تاشو در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و  فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت مغازه ۲۰ میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های سکوریت بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار می باشد ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت مغازه به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت شیشه سکوریت مغازه و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت مغازه مورد نظر خود را به کارشناسان صنایع شیشه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت مغازه در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت لمینت

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت مغازه به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند