فهرست این مقاله

شیشه سکوریت منحنی

تولید انواع شیشه سکوریت منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه سکوریت منحنی

 

شیشه سکوریت منحنی

شیشه های سکوریت به طبع مقاومت بسیار بیشتری نسبت به شیشه های خم داشته به همنی دلیل نیز در اجرای نمای شیشه ای به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین طرح های شیشه های سکوریت با نام شیشه سکوریت منحنی یا خم شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های سکوریت منحنی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه سکوریت منحنی – کریستال

به طور کلی شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

شیشه سکوریت منحنی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسیبده خواهد شد بدین شکل حتی اگر شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت منحنی – دوجداره

در مناطق سردسیر باید از شیشه های سکوریت دوجداره شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار گرفته و با استفاده از چسب های مخصوص دور شیشه ها پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت منحنی – آکواریوم

برای تولید آکواریوم های شیشه ای خاص نیز باید از شیشه های آکواریوم منحنی استفاده کرد به طور مثال برای یک آکواریوم استوانه ای شکا با قطر ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل خم بکار برد .

 

شیشه سکوریت منحنی – میز شیشه ای

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری ، جلو مبلی و عسلی نیز باید از شیشه های خم ۱۶ میل و ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز جلو مبلی با ابعاد ۷۰ * ۱۲۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۶ میل کریستال بکار برد .

 

شیشه سکوریت منحنی – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های سکوریت منحنی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه سکوریت منحنی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت منحنی – ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک شیشه پنجره با ابعاد ۱۵۰ * ۲۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۰ میل بکار برد .

 

شیشه سکوریت منحنی – رفلکس 

در این طرح از شیشه های خم مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

شیشه سکوریت منحنی – استین گلاس 

طرح خاصی دیگری از شیشه های منحنی که از ترکیب شیشه های سندبلاست ، حکاکی ، اسیدکاری و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استین گلاس در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

شیشه سکوریت منحنی – تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی ایغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سکوریت منحنی تاشو دغدغه ی کموبد فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه سکوریت منحنی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سکوریت بیش ازحد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه سکوریت منحنی - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت منحنی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه سکوریت منحنی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت منحنی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت چاپی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

شیشه سکوریت منحنی

 

جهت کب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند