فهرست این مقاله

شیشه سکوریت 10 میل

تولید انواع شیشه سکوریت 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل در بین شیشه های سکوریت بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است زیرا تقریبا تمامی درب های شیشه ای و همچنین بیش از 70 درصد شیشه های رومیزی از شیشه های 10 میل تشکیل شده است به همین منظور صنایع شیشه کولیوند انواع شیشه های سکوریت 10 میل را در ابعاد مختلف تولید می کند .

 

تولید شیشه سکوریت 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

نحوه تولید شیشه سکوریت 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین شکل است که ابتدا شیشه 10 میل طبق ابعاد مورد نظر برش داده می شود توجه داشته باشید که شیشه را باید قبل از وارد کوره کردن برش داد زیرا پس از اینکه شیشه از کوره خارج می شود شیشه را نمی توان برش داد و در صورت اینکار شیشه پودر خواهد شد .

پس از اینکه شیشه 10 میل با ابعاد مورد نظر برش داده شد نوبت به مرحله ای می رسد که شیشه را وارد کوره های مخصوص سکوریت کردن شیشه خواهیم کرد پس از حدود 10 الی 20 دقیق شیشه را از کوره خارج می کنیم و در نهایت هم شیشه سکوریت 10 میل را در محلی که تعبیه شده و بسیار سرد هم است قرار می دهیم .

نکته قابل توجه در مرحله سرد کردن شیشه بحث نحوه سرد کردن شیشه سکوریت 10 میل می باشد چرا که اگر شیشه را به کندی سرد کنیم شیشه نیمه سکوریت خواهد شد اما اگر شیشه در فضای با دمای پایین سرد شود شیشه سکوریت خواهد شد .

در مرحله آخر هم شیشه سکوریت به وسیله دستگاه دیاموند ابزار خورده و حالت شیک تری را خواهد گرفت معمولا برای شیشه سکوریت فقط از ابزار دیاموند استفاده می شود .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر تولید شیشه سکوریت 10 میل  قادر به سکوریت کردن هر نوع شیشه ای و با هر ضخامتی است لذا هنگام سفارش می توانید شیشه ای که فصد سکویرت کردن آن را دارید به آدرس دفتر صنایع شیشه کولیوند ارسال کرده و کمتر از 72 ساعت شیشه سکوریت شده را تحویل بگیرید .

 

انواع شیشه سکوریت 10 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 

کاربرد های شیشه سکوریت 10 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

بیشترین کاربرد شیشه سکوریت 10 میل

استفاده از شیشه سکوریت در درب های ورودی نسبت به مکان های دیگر کاربرد بیشتری دارد لذا با توجه به اینکه نمای کرتین وال یا شیشه ای در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی فراگیر شده شیشه سکوریت 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند نسبت به دیگر شیشه های سکوریت تولید بیشتری دارد الیته شیشه های سکوریت 10 میل در ساخت آکواریوم هم کاربرد زیادی دارد .

به طور کلی بیش از 70 درصد شیشه های سکوریتی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود شیشه سکوریت 10 میل می باشد لذا شیشه 10 میل هم مقاومت بالایی دارد و هم از وزن متعادلی  برخوردار است به عنوان مثال برای اجرای درب شیشه ای یک ساختمان باید از شیشه سکوریت 10 میل استفاده کرد زیرا همانطور که ذکر شد مقاومت زیادی داشته و وزن آن موجب نصب راحت درب خواهد شد .

 

قیمت شیشه سکوریت 10 میل

شیشه های سکوریت در دو نوع CLEAR و SUPPER CLEAR در صنایع شیشه کولیوند تولی می شود که طبیعتا شفافیت شیشه در نوع SUPPER CLEAR بیش از CLEAR می باشد به همین دلیل دارای قیمت بیشتری نسبت به شیشه سکوریت کلیر  می باشد .

ابزار دور شیشه سکوریت 10 میل معمولا به صورت دیاموند زده خواهد شد و به طبع هم زیباترین ابزاری که در حال حاضر در کشور ایران دور شیشه زده می شود همین ابزار خواهد بود اما در صورت تمایل می توانید ابزارهای دیگری هم بکار ببرید .

در هنگام سفارش شیشه های سکوریت حتما متراژ درخواستی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید زیرا در محاسبه قیمت شیشه سکوریت 10 میل تاثیرگذار خواهد بود و متراژ بالای 50 متر 20 درصد از قیمت کاسته خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 10 میل دودی

در بین شیشه های سکوریت 10 میل رنگی شیشه دودی سکوریت بیشترین کاربرد را دارد به طوری که برای تولید میزهای شیشه ای و درب های شیشه ای امنیتی اغلب از شیشه های سکوریت دودی استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 10 میل لمینت

شیشه های سکوریت لمینت 10 میل از دو شیشه سکوریت 5 میل تشکیل می شود که توسط لایه PVB به هم چسبیده خواهند شد ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی که احتمال شکستن شیشه وجود دارد استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 10 میل طرح دار

برای تولید شیشه سکوریت طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست استفاده می شود ، در بسیاری از پروژه ها مانند اجرای درب های شیشه ای و پارتیشن شیشه ای این نوع شیشه ها کاربرد دارد .

 

شیشه سکوریت 10 میل خم

این نوع شیشه ها خاص ترین نوع شیشه های سکوریت محسوب می شود ، برای تولید شیشه خم سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود .

 

شیشه سکوریت 10 میل کریستال

شیشه های 10 میل شفاف به سه دسته شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت و وضوح است .

 

شیشه سکوریت 10 میل مات

به طور کلی شیشه های سکوریت مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود ، این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، شیشه های مات در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 10 میل هوشمند

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت 10 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه سکوریت 10 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است قیمت شیشه سکوریت 10 میل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت 10 میل است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت 10 میل اسیدکاری شده 

در این طرح از شیشه های سکوریت الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه سکوریت 10 میل اسیدکاری شده جذاب ترین طرح شیشه های سکوریت به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت 10 میل شامپاینی 

به طور کلی شیشه های سکوریت قهوه ای رنگ به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های 10 میل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های رنگی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت 10 میل کف

برای اجرای کف شیشه ای نیز باید از شیشه های 10 میل سکوریت استفاده کرد به طوری که ابتدا کف با استفاده از قوطی های آهنی شبکه بندی شده سپس شیشه های 10 میل بین قوطی ها قرار خواهد گرفت ، شیشه های 10 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت 10 میل تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه سکوریت 10 میل تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت 10 میل میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن جلو مبلی و ناهارخوری بهتر است که از شیشه های 10 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه ای از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوزاسیون داخلی و مهندسان ساختمانی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت 10 میل - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت 10 میل - واتساپ

 

شیشه سکوریت 10 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن و لاکچری باید از شیشه های سکوریت 10 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت مناسب شیشه از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه

شیشه 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت 10 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت سفارش انواع شیشه سکوریت 10 میل در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت 10 میل مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت 10 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در ایم زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس زا نصب به وجود آید تیم پشتیبانی ضنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد ضمنا صنایع شیشه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه شیشه سکوریت 10 مییل

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

شیشه رومیزی 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت 10 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.indiamart.com

 

تیم تحریریه کولیوند