فهرست این مقاله

شیشه سکوریت 20 میل

تولید شیشه سکوریت 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه های نشکن با توجه به ساختار و مقاومت بالای آن در برابر فشار و ضربه در مکان هایی که خظر شکستن شیشه وجود دارد استفاده می شود البته که در سایان اخیر طبق قوانین شهرداری ساختمان های نوساز باید از شیشه های سکوریت و دوجداره در درب های ورودی و همچنین پنجره های نمای ساختمان به کار برد .

قیمت شیشه سکوریت 20 میل به دو عامل بستگی خواهد داشت یکی نوع شیشه 20 میل از نظر فلوت یا کریستال بودن و ابزاری که دور شیشه زده خواهد شد (لول تخت براق ، دیاموند و تراش)

، بدین ترتیب با آگاهی از این دو عامل می توان قیمت شیشه را به صورت دقیق تخمین زد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه سکوریت 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های 20 میل را سکوریت را تولید کرده است ، لازم به ذکر است علاوه بر شیشه سکوریت 20 میل ، شیشه های سکوریت 10 میل ، 8 میل و 6 میل نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ابعاد مخنلفی تولید یم شود .

 

انواع شیشه سکوریت 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

 • شیشه های سکوریت 20 میل ساده
 • شیشه های سکوریت 20 میل کلیر
 • شیشه های سکوریت 20 میل کریستال
 • شیشه های سکوریت 20 میل سندبلاست
 • شیشه های سکوریت 20 میل ساتینا
 • شیشه های سکوریت 20 میل حکاکی شده
 • شیشه های سکوریت 20 میل چاپی

 

کاربردهای شیشه سکوریت 20 میل

 • تولید شیشه میز ناهارخوری
 • تولید میز شیشه ای
 • تولید شیشه میز های مدیریت و اداری
 • ساخت پارتیشن شیشه ای
 • ساخت آکواریوم های بزرگ
 • ساخت باکس های شیشه ای
 • اجرای کف شیشه ای
 • اجرای کانترهای شیشه ای

 

برش شیشه سکوریت 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند

جهت برش شیشه های 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند از دستگاه برش CNC استفاده می شود لذا برش این نوع شیشه های به صورت دستی و با استفاده از قواره بر غیر ممکن می باشد پس از برش شیشه آن را داخل کوره های مخصوص سکوریت کردن می کنیم پس از حدود 10 دقیق شیشه را ازکوره خارج کرده و عملیات سردسازی شیشه انجام می شود .

لازم به ذکر است که اگر شیشه سکوریت 20 میل را به کندی سرد کنیم به عبارت دیگر هنگام خارج کردن شیشه از کوره آن را با دمای بالاتری سرد کنیم شیشه نیمه سکوریت خواهد شد ، شیشه های نیمه سکوریت بیشتر در تولید میزهای شیشه ای کاربرد دارد .

شیشه سکوریت 20 میل از نظر نوع شیشه به سه دسته ی شیشه 20 میل فلوت ، شیشه 20 میل کلیر و شیشه 20 میل کریستال سکوریت تقسیم می شود که در این بین شیشه سکوریت 20 میل کریستال بالاترین شفافیت را دارد .

 

شیشه سکوریت 20 میل سندبلاست

شیشه های سکوریت 20 میل سندلاست شده پر کاربردترین نوع شیشه های سکوریت محسوب می شوند برای تولید این نوع شیشه ها باید ابتدا شیشه را در اندازه مورد نظر به وسیله دستگاه CNC برش داده می شود سپس شیشه را وارد کوره کرد و به سکوریت تبدیل کرد در نهایت هم با استفاده از دستگاه سندبلاست ،  طبق طرح مورد نظر  شیشه را سندبلاست می کنیم .

 

شیشه سکوریت 20 میل چاپی

چاپ طرح های مختلف روی شیشه برای مشتریان جذاب و جالب به نظر می رسد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند هر طرحی که مد نظر شماست را روی شیشه های مختلف چاپ خواهد کرد کافیست که فایل طرح مورد نظر خود که قصد چاپ روی شیشه سکوریت 20 میل دارید را برای کارشناسان ما ارسال نمایید لازم به ذکر است که چاپ طرح های مخنلف روی طلق های رنگی هم در صنایع شیشه کولیوند انجام می شود .

 

شیشه سکوریت 20 میل خم

برای تولید شیشه سکوریت خم ابتدا باید شیشه 20 میل را در ابعاد مورد نظر برش دهیم در مرحله بعدی باید قالب شیشه خم ساخته شود سپس شیشه را به همراه قالب با کوره های مخصوص خم به شیشه خم تبدیل می کنیم در نهایت هم شیشه خم را وارد کوره سکوریت کرده و پس از چند دقیقه آن را خارج خواهیم کرد بدین شکل شیشه سکوریت 20 میل خم تولید می شود .

 

شیشه سکوریت 20 میل رومیزی

برای ساخت میزهای شیشه ای که ابعاد بزرگی دارند باید از شیشه 20 میل سکوریت شده استفاده کرد همچنین میزهایی که فقط از چند پایه تشکیل شده اند نیاز به شیشه 20 میل به عنوان شیشه رومیزی دارند به عنوان مثال برای ساخت میز شیشه ای جلو مبلی که دارای 150 سانتی متر و 70 سانتی متر عرض می باشد باید از شیشه سکوریت 20 میل استفاده کرد .

شیشه سکوریت 20 میل لمینت شده

برای تولید شیشه لمینت 20 میل ، دو شیشه 10 میل توسط لایه PVB به چسبانده می شوند این نوع شیشه ها برای اجرای پروژه هایی مانند سقف شیشه ای ، کف شیشه ای و پله شیشه ای کاربرد دارد ، در صورت استفاده از شیشه سکوریت 20 میل لمینت حتی اگر شکسته شود ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد و هیچ گونه خطری افراد را تهدید نخواهد کرد .

 

شیشه سکوریت 20 میل گرد

برای تولید شیشه های 20 میل گرد سکوریت با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی و برای برش شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر ار دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 20 میل دوجداره

برای تولید شیشه های سکوریت دوجداره 20 میل ابتدا دو شیشه 8 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس به حالت سکوریت تبدیل می شود در مرحله بعدی اسپیسر فلزی شامل مواد ظد رطوبتی بین شیشه ها قرار گرفته و دور آن با چسب پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 20 میل میز شیشه ای

ساخت میز های شیشه ای به دلیل حساسیت و خطری که به همراه خود دارد نیاز به شیشه های با ضخامت بالا خواهد داشت ، در تولید این نوع میزها حتی پایه های میز هم از شیشه تشکیل شده است .

 

شیشه سکوریت 20 میل رنگی

شیشه های 20 میل رنگی به صورت دو رو نما در رنگ های دودی و برنز وجود دارد اما به صورت یک رو نما یا لاکوبل در طیف وسیع رنگی تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه برش داده شده سپس وارد دستگاه چاپ خواهد شد اما شیشه سکوریت 20 میل رنگی ساده در رنگ های دودی و برنز تولید می شود کاربرد این نوع شیشه ها در اجرای کف شیشه ای و تولید شیشه های رومیزی است .

 

شیشه سکوریت 20 میل طرح دار

برای تولید شیشه های سکوریت طرح دار از دستگاه اتوماتیک سندبلاست استفاده می شود و طرح به صورت مات روی شیشه ایجاد خواهد شد ، طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در اجرای نماهای شیشه ای استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت 20 میل حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل حکاکی می شود ، در این روش به نوعی قسمت های مورد نظر تراشیده خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه ی مورد نظر را روی شیشه سکوریت 20 میل میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیر صورت خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت 20 میل کریستال 

با افزایش ضخامت شیشه به طبع میران رنگ سبز شیشه بیشتر به نظر می رسد از همین رو بهتر است که از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر جهت تولید شیشه های 20 میل سکوریت استفاده شود ، شیشه سکوریت 20 میل کریستال ایرانی نیز به تازگی تولید شد است که شفافیت مطلوبی داشته و از قیمت به مراتب کمتری نسبت به شیشه های کریستال خارجی برخوردار است .

شیشه 20 میل کریستال در پروژه هایی نظیر اجرای پله شیشه ای و ساخت میز شیشه ای کاربرد دارد به طور کلی این نوع شیشه ها در پروژه هایی که نمای تمام شیشه ای اجرا خواهد شد استفاده می شود ، شیشه سکوریت 20 میل کریستال در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

شیشه سکوریت 20 میل سوپر کلیر

به طور کلی شیشه های 20 میل در نوع فلوت ، کلیر و کریستال تولید می شوند که در این بین شیشه سوپر کلیر شفافیت مطلوب تری نسبت به شیشه های فلوت داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است ، شیشه سکوریت 20 میل سوپر کلیر در واقع از نظر شفافیت بهتر از شیشه های فلوت 20 میل و یک درجه پایین تر از شیشه های کریستال 20 میل قرار دارد .

 

شیشه سکوریت 20 میل اسید کاری شده

نوعی از شیشه های سکوریت طرح دار 20 میل که طرح های مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، شیشه سکوریت 20 میل اسیدکاری شده محبوب ترین طرح شیشه های سکوریت محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های 20 میل به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه سکوریت 20 میل نرده شیشه ای

برای اجرای نرده های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های سکوریت 20 میل استفاده کرد چرا که افزایش ضخامت شیشه موجب بیشتر شدن مقاومت نرده شیشه ای در برابر ضربه می شود .

 

شیشه سکوریت 20 میل هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت 20 میل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه سکوریت 20 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است ، قیمت شیشه سکوریت 20 میل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت 20 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های سکوریت 20 میل فوق شفاف استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالای شیشه از نمای خاص و زیبایی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 20 میل دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های سکوریت 20 میل رنگی استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از این نوع شیشه ها بکار برد ، شیشه های دیوارپوش در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 20 میل رفلکس

در این طرح از شیشه های سکوریت 20 میل جدید و مدرن از تکنولوژی شیشه رفلکس استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، آبی ، بنفش و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت 20 میل استین گلاس 

به طور کلی شیشه های استین گلاس از ترکیب شیشه های سندبلاست ، حکاکی ، اسیدکاری و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در پروژه های بکار می رود ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت 20 میل تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت 20 میل شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سکوریت 20 میل تاشو دغدغه ی کمبود فضا نخواهید شد .

 

شیشه سکوریت 20 میل - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت 20 میل - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت 20 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه سکوریت 20 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت 20 میل مورد نظر خود را به کارشناسان فروش صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

نصب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

شیشه سکوریت 20 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت 20 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.uqgoptics.com

 

تیم تحریریه کولیوند