فهرست این مقاله

شیشه سکوریت 6 میل

تولید شیشه سکوریت 6 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             09128235242 – 02188621912

 

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

تولید شیشه های سکوریت در چند سال گذشته با رشد بسیار چشمگیری در کشورمان همراه بوده به طوری که امروزه در کارخانه ها بیش از 10 طرح مختلف شیشه نشکن در ضخامت های 6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 15 یل و 20 میل تولید می شود ، در این مقاله به بررسی شیشه سکوریت 6 میل و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه های سکوریت در ایران روزانه به طور متوسط بیش از 200 متر مربع شیشه نشکن تولید کرده و به سراسر کشور عزیزمان ایران ارسال می نماید ، شیشه سکوریت 6 میل به دلیل اینکه دارای ضخامت کمی می باشد از حساسیت زیادی در هنگام تولید برخوردار است و به همین دلیلی است که اغلب مراکز تولید شیشه های سکوریت از تولید شیشه 6 میل خودداری می کنند .

 

شیشه سکوریت 6 میل فلوت   

اولین نوع شیشه های سکوریت که بیشتر در تولید شیشه های دوجداره برای پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC شیشه فلوت سکوریت 6 میل است ، قیمت مناسب شیشه های فلوت موجب شده که اغلب مهندسان ساختمانی از این نوع شیشه برای تولید شیشه های دوجداره استفاده کنند ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت 6 میل را در رنگ های برنز ، مسی ، دودی و آبی تولید می کند .

 

شیشه سکوریت 6 میل سوپر کلیر 

شیشه های سوپر کلیر شفافیت بیشتر نسبت به شیشه های فلوت دارند و به همین دلیل در اجرای پروژه هایی که نمای آن حائز اهمیت است از شیشه سوپر کلیر استفاده می شود به طبع قیمت شیشه سکوریت 6 میل سوپر کلیر هم بیش از شیشه سکوریت فلوت می باشد ، در موارد اندکی هم از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر جهت تولید شیشه سکوریت استفاده می شود که البته قیمت بسیار بالایی را دارد .

 

شیشه سکوریت 6 میل دوجداره

همانطور که در قسمت بالا شرح داده شد شیشه های سکوریت 6 میل اغلب برای ساخت شیشه های دوجداره استفاده می شوند ، برای تولید شیشه دوجداره سکوریت ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان توطس دستگاه CNC برش داده شده سپس اسپیسرهای فلزی بین دو شیشه قرار گرفته و با چسب های مخصوص مشکی رنگ دور شیشه پوشش داده می شود .

 

شیشه سکوریت 6 میل لمینت 

شیشه های سکوریت لمینت هم مانند شیشه دوجداره از دو شیشه تک جداره سکوریت تشکیل می شود اما در تولید شیشه لمینت به جای استفاده از اسپیسرهای فلزی از لایه PVB و SGP جهت متصل کردن دو شیشه استفاده می شود ، این نوع شیشه ها در مکان هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد بکار می رود البته برای اجرای پروژه هایی که ابعاد شیشه بش از یک متر مربع است بهتر است که از شیشه لمینت ( 6 میل و 8 میل ) استفاده کنید .

 

شیشه سکوریت 6 میل رفلکس

در نماهای ساختمانی کرتین وال که در واقع از پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC در نمای ساختمان استفاده شده است و اغلب ساختمان مسکونی می باشد بهتر است که از شیشه سکوریت رفلکس برای تولید شیشه دوجداره بکار رود ، شیشه سکوریت 6 میل رفلکس در رنگ های طلایی ، نقره ای ، برنز ، دوی ، سبز و آبی تولید می شود ، قیبمت شیشه های رفلکس نسبت به شیشه های ساده بیشتر است به همین دلیل در برخی از ساختمان ها برای تولید شیشه دوجداره از یک شیشه سکوریت 6 میل رفلکس و یک شیشه سکوریت ساده استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 6 میل رنگی

شیشه های سکوریت رنگی به دو روش تولید می شوند در روش اول از شیشه های رنگی ساده 6 میل استفاده می شود اما در روش دوم  از شیشه لاکوبل رنگی یا یک رو نما بکار برده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 6 میل طرح دار

طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های سکوریت 6 میل به صورت مات و رنگی ایجاد کرد به طوری که برای تولید شیشه طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 6 میل مات

به طور کلی شیشه های سکوریت مات به دو دسته شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که نفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است .

 

شیشه سکوریت 6 میل خم

برای تولید شیشه های خم سکوریت ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 6 میل – وایت برد شیشه ای

یکی از کاربردهای بسیار مهم شیشه های سکوریت 6 میل استفاده در تولید وایت برد شیشه ای است وزن مناسب این نوع شیشه ها دلیل اصلی استفاده از آن برای تولید وایت برد شیشه ای می باشد ، شیشه های وابت برد در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت 6 میل – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه های حکاکی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت 6 میل – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های سکوریت 6 میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسید کاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه های اسیدکاری شده در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت 6 میل – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه سکوریت 6 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت 6 میل مات 

شیشه های سکوریت مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

کاربردهای شیشه سکوریت 6 میل

  • تولید شیشه دوجداره
  • اجرای نرده شیشه ای لمینت
  • اجرای پارتیشن شیشه ای لمینت
  • تولید میز شیشه ای
  • اجرای شیشه بین کابینتی
  • اجرای درب شیشه ای کابینت
  • تولید شیشه استیند گلاس
  • تولید شیشه درب ورودی
  • تولید شیشه بالکن

 

شیشه سکوریت 6 میل

 

جهت سفارش شیشه سکوریت 6 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت 6 میل و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می تواندی با شماره های 02188621920912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت 6 میل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم به شما همراهان گرامی شیشه سکوریت 6 میل را با قیمت بسیار مناسبی در اختیار شما قرار خواهد داد که به طور متوسط حدود 20 درصد از سایر مراکز فروش این نوع شیشه ها کمتر می باشد .

 

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

شیشه سکوریت 6 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت 6 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.prestigewindow.ca

 

تیم تحریریه کولیوند