فهرست این مقاله

شیشه ضد دید

تولید انواع شیشه ضد دید در صنایع شیشه کولیوند                             0912823524202188621912

 

شیشه ضد دید

 

شیشه ضد دید

شیشه های یک یا دو طرفه امروزه در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل در صنایع شیشه کولیوند تولید این نوع شیشه ها به کرات صورت می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های یک طرفه امنیتی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های یک طرفه در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رفلکس را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ضد دید – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های یک طرفه که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه ها خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه ضد دید – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های یک طرفه که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعادیکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل در صورت شکسته شدن شیشه ذرات ان اتز هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه ضد دید – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های یک طرفه دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه ضد دید – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه ضد دید - اینستاگرام

 

شیشه ضد دید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه ضد دید را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های یک طرفه و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های یک طرفه در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ضد دید

شیشه ضد دید

شیشه ضد دید

شیشه ضد دید

شیشه ضد دید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند