فهرست این مقاله

شیشه ضد لک

تولید انواع شیشه ضد لک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

شیشه ضد لک

 

شیشه ضد لک

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه در برابر لک همیشه دچار ضعف بوده اند چرا که شیشه در این صورت شفافیت مطلوب را از دست خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ضد لک – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های مدرن که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه ضد لک – لمینت

مقاوم ترین نوع شیشه های مدرن که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین صورت ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه ضد لک – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های مدرن دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت بنابراین از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه ضد لک – خم

خاص ترین نوع شیشه های مدرن که با نام خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه ضد لک -اینستاگرام

 

شیشه ضد لک -واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه ضد لک به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های مدرن و سفارش آن ها می توانید به شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

شیشه ضد لک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند