فهرست این مقاله

شیشه ضد گلوله سه لایه

تولید انواع شیشه ضد گلوله سه لایه در صنایع شیشه کولیوند           09128235242 02188621912

 

شیشه ضد گلوله سه لایه

 

شیشه ضد گلوله سه لایه

شیشه های ایمنی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که طراحان دکوراسیون اهمیت ویژه ای برای این نوع شیشه ها قائل هستند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ایمنی می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به هنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه لمینت طلافروشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت و میرال شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای سات که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا سه عدد شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل در صورت شکسته شدن شیشه ذرات آن از هم جدا نمی شود .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه – کریستال 

شیشه های ایمنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های ایمنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر ننمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های ایمنی بدون تردید شیشه های خم به شمار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه - اینستاگرام

 

شیشه ضد گلوله سه لایه - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه ضد گلوله سه لایه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفاش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ضد گلوله سه لایه

شیشه ضد گلوله سه لایه

شیشه ضد گلوله سه لایه

شیشه ضد گلوله سه لایه

شیشه ضد گلوله سه لایه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های ایمنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند