فهرست این مقاله

شیشه ضد گلوله پنجره

تولید انواع شیشه ضد گلوله پنجره در صنایع شیشه و آینه کولیوند          0912823524202188621912

 

شیشه ضد گلوله پنجره

 

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه های ایمنی امروزه یه یکی از کاربردی ترین انواع شیشه های استفاده شده در پروژه های بزرگ ساختمانی محسوب می شود ، جدیدترین نوع شیشه های ایمنی با نام شیشه مقاوم در برابر اسلحه شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه ایمنی طلافروشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه ضد گلوله پنجره – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله پنجره – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل باشکسته شدن شیشه ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله پنجره – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های ایمنی بکار می رود که با نام شیشه دوجداره شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله پنجره – کریستال

شیشه های ایمنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه ضد گلوله پنجره – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های ایمنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه ضد گلوله پنجره - اینستاگرام

 

شیشه ضد گلوله پنجره - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه ضد گلوله پنجره به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه ضد گلوله پنجره

شیشه ضد گلوله پنجره

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های ایمنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند