فهرست این مقاله

شیشه طرح دار کابینت

تولید انواع شیشه طرح دار کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

شیشه طرح دار کابینت

 

شیشه طرح دار کابینت

با توجه به این موضوع که پوشش فضای بین کابینت ها در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از شیشه های رنگی صورت می گیرد نوعی از شیشه های رنگی تولید شده که طرح های مختلفی مانند طرح رنگ روی شیشه ایجاد می شود در این مقاله به بررسی انواع شیشه طرح دار کابینت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه طرح دار کابینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه طرح دار کابینت – کریستال

به طور کلی شیشه های طرح دار کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

شیشه طرح دار کابینت – سکوریت

شیشه های بین کابینتی باید به صورت سکوریت شده تولید شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC برش داده شده در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود و در نهایت طرح مورد نظر روی شیشه توسط دستگاه چاپ ایجاد خواهد شد .

 

شیشه طرح دار کابینت – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت چاپی جهت پوشش فضای بین کابینت ها استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکور یت با ابعاد یکسان تولید شده سپس روی یکی از شیشه ها طرح مورد نظر چاپ می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه طرح دار کابینت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه طرح دار کابینت – ضد حرارت

شیشه های طرح دار بین کابینتی باید به صورت ضد حرارت نیز باشد چرا که به دلیل وجود گاز رومیزی و گاز فر در آشپزخانه حرارت زیادی به شیشه ها وارد خواهد شد از همین رو اگر شیشه ها ضد حرارت نباشند براحتی شکسته خواهد شد .

 

شیشه طرح دار کابینت – مات 

به طور کلی شیشه های طرح دار مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه طرح دار کابینت – اسیتن گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری شده ، سندبلاست و حکاکی است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچجیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های استین گلاس بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه طرح دار کابینت – خم 

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

 

شیشه طرح دار کابینت - اینستاگرام

 

شیشه طرح دار کابینت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه طرح دار کابینت

برای اطلاع از قیمت شیشه طرح دار کابینت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه طرح دار کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه طرح دار کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طرح دار کابینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند