فهرست این مقاله

شیشه طلایی

عزضه انواع شیشه طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شاید کمتر کسی حتی تصور می کرد که روزی شیشه های طلایی ، دودی و نقره ای هم در صنعت شیشه ایران تولید شود اما با تلاس های فراوان فعالان در صنعت شیشه و پژوهشگران عزیز کشورمان این امر محقق شد و انواع شیشه های تزیینی و مدرن در کشورمان تولید می شود .

شیشه طلایی در قالب های متعددی تولید می شود که در واقع هر یک از آن ها برای مکان خاصی از ساختمان کاربرد دارد اما به طور کلی شیشه های طلایی و دودی بیشتر برای تزیین طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

لازم به ذکر است که شیشه طلایی برای اولین بار در سال 2010 توسط کشور بلژیک تولید شد و پس از آن کشور چین هم پس از مدت کوتاهی این نوع شیشه ها را تولید کرده و به کشورهای دیگر صادر کرد اما شیشه های رنگی کشور بلژیک با نام AGC هم شناخته شده است کیفیت بسیار مطلوبی را دارد .

 

شیشه طلایی ساده

اولین نوع شیشه های طلایی که در ضخامت های 6 میل ، 8 میل و 10 میل در کشورمان تولید شده و از نظر کاربردی هم بیشتر به عنوان شیشه های روی میز ناهارخوری و میز جلو مبلی استفاده می شود ، شیشه های ساده طلایی مشابه سایر شیشه های رنگی ساده دو رو نما و شفاف می باشد .

 

شیشه طلایی رفلکس  

شیشه رفلکس طلایی پرفروش ترین نوع شیشه های رفلکس محسوب می شود و همانطور که مطلع هستید یک طرف این نوع شیشه ها حالت آینه ای داشته و طرف دیگر شیشه رنگی است ، شیشه های رفلکس به عنوان شیشه ی پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC کاربرد دارد ، تشخیص اینکه کدام طرف شیشه طلایی رفلکس آینه است و کدام طرف شیشه با کمی دقت مشخص خواهد شد از همین رو می توانید انگشتتان را کمی خیس کرده سپس آن را به شیشه بزنید اگر جای انگشت سریع خشک شد آن طرف آینه خواهد بود در غبر این صورت شیشه می باشد .

برای ساختمان هایی که دارای سنگ نماهای قهوه ای و مشکی هستند شیشه طلایی رفلکس بهترین انتخاب برای شیشه پنجره خواهد بود حال اگر پنجره دوجداره باشد از یک شیشه رفلکس طلایی و یک شیشه ساده استفاده می شود .

 

شیشه طلایی سکوریت  

شیشه های سکوریت طلایی در واقع همان شیشه طلایی ساده ای است که وارد کوره های مخصوص سکوریت شده و به شیشه نشکن تبدیل شده است ، شیشه های سکوریت طلایی در اجرای درب شیشه ای و پارتیشن های شیشه ای بیشترین کاربرد را دارند که در هر دو مورد باید از شیشه 8 میل یا 10 میل سکوریت شده استفاده کرد .

 

شیشه طلایی لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن آن احتمال شکسته شدن شیشه وجود دارد باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، این نوع شیشه ها توسط لایه PVB به هم چسبیده می شوند .

 

شیشه طلایی دکوراتیو

شیشه های دکوراتیو طلایی خود به دو دسته تقسیم بندی می شود که دسته ی اول شیشه های طلایی طرح دار می باشد و برای شیشه کاری روی دیوار و اجسام مختلف استفاده می شود اما دسته ی دو در واقع همان شیشه استین گلاس نام دارد که قسمت رنگ آمیزی آن از رنگ طلایی بکار برده شده و به عنوان شیشه دکوراتیو پنجره های UPVC استفاده می شود .

 

شیشه طلایی چاپی

جدیدترین نوع شیشه های طلایی که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن کاربرد فراوانی را دارد برای تولید این نوع از شیشه ها شیشه با ابعاد مورد نظر وارد دستگاه چاپ روی شیشه شده و دستگاه به صورت اتوماتیک طرح مورد نظر و رنگ طلایی را روی شیشه چاپ خواهد کرد ، شیشه طلایی چاپی به عنوان انواع شیشه های رومیزی ، درب شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، شیشه پنجره های دوجداره و ساخت میز شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه طلایی دوجداره

برای پنجره های دوجداره رنگی بهتر است که از شیشه دوجداره رنگی استفاده شود ، برای ساخت این نوع شیشه ها معمولا یک طرف از شیشه رنگی و طرف مقابل از شیشه های ساده استفاده خواهد شد .

 

شیشه لمینت طلایی

شیشه های لمینت رنگی در ساختمان هایی که علاوه بر ایمنی ، بحث طراحی دکوراسیون داخلی مدرن نیز حائز اهمیت است بکار برده می شود در تولید شیشه لمینت از لایه های PVB و SGP استفاده می شود .

 

شیشه طلایی خم

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های خم رنگی را به دو صورت یک رو نما و دو رو نما تولید می کند ، شیشه خم طلایی اغلب در اجرای نمای شیشه ای خم ساختمان های لوکس کاربرد دارد .

 

شیشه طلایی بین کابینتی

شیشه های بین کایبنتی رنگی نیز مانند شیشه های چاپی تولید می شود به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه چاپ یک طرف شیشه رنگ خواهد شد ، شیشه طلایی بین کابینتی را می توان در طرح های مختلفی نیز تولید کرد به طور مثال می توان طرح های وکتور را روی شیشه توسط دستگاه چاپ ایجاد کرد .

 

شیشه طلایی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های طلایی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه طلایی اسیدکاری

طرح جدیدی از شیشه های طلایی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه طلایی هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های طلایی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه طلایی ضخیم 

برای تولید شیشه های طلایی یا ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک درب ورودی با ابعاد 110 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه طلایی محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های طلایی سکوریت و لمینت شده اتسفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالا از نمای زیبایی نیز برخوردار خواهد بود ، شیشه های سنگ قبر در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه طلایی تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن می توان از شیشه های طلایی تاشو استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن لنگه های روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه طلایی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه طلایی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های طلایی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های طلایی 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ایعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه طلایی مات 

شیشه های طلایی مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتنیا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه طلایی - اینستاگرام

 

شیشه طلایی - واتساپ

 

 

شما می توانید از طریق زیر برای سفارش شیشه طلایی به صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه طلایی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه طلایی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است  شیشه طلایی با درجه کیفیت A در صنایع شیشه و آینه کولیوند عرضه می شود در ضمن تیم فنی مجرب صنایع شیشه کولیوند آماده اجرای پروژه های شما مشتریان گرامی در سراسر ایران می باشد .

 

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

شیشه طلایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طلایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.made-in-china.com

 

تیم تحریریه کولیوند