فهرست این مقاله

شیشه طلا فروشی

تولید انواع شیشه طلا فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

شیشه طلا فروشی

 

شیشه طلا فروشی

امروزه با توجه به افزایش میزان سرقت از فروشگاه ها به ویژه جواهر فروشی ها باید با در نظر گرفتن نکات ایمنی امکان وقوع چنین حادثه ای را به حداقل رساند ، با استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت می توان شیشه طلا فروشی ایمنی را تولید کرد از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه های ایمنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه طلا فروشی در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های ایمنی از جمله شیشه طلا فروشی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در همه ی کشورهای دنیا جواهر فروشی ها از حساس ترین صنف های بازار محسوب می شود به جهت اینکه کاهای بسیار گران قیمتی در جینین فروشگاه هایی وجود دارد به همین دلیل باید از شیشه های با مقاومت بسیار بالا و فوق شفاف برای تولید شیشه طلا فروشی استفاده کرد .

 

شیشه طلا فروشی سکوریت

متداول ترین نوع شیشه های ایمنی طلا فروشی ها که با نام شیشه نشکن و شیشه میرال نیز شناخته شده است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه طلا فروشی لمینت

ایمن ترین نوع شیشه های طلا فروشی که در واقع از دو یا چند عدد شیشه سکوریت یکسان تشکیل شده و توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود در صورتی که یکی از شیشه های لمینت شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد و امکان سرقت به حداقل ممکن خواهد رسید .

 

شیشه طلا فروشی کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف سکوریت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها با ضخامت های مختلفی تولید می شود اما معمولا برای تولید شیشه طلا فروشی از شیشه های 10 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه طلا فروشی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های سکوریت و لمینت ایجاد کرد به طور مثال می توان لوگوی فروشگاه ها را روی شیشه ی طلا فروشی سندبلاست کرد بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه طلا فروشی خم

خاص ترین نوع ویترین های شیشه ای جواهر فروشی که با زاویه های مختلفی تولید می شود ، برای تولید شیشه خم ویترین ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با در حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

لازم به ذکر است که جهت تولید شیشه های طلا فروشی خم باید از دو یا چند شیشه خم توسط لایه PVB به یکدیگر چسیده شوند و به نوعی شیشه خم لمینت شده تولید شود حال اگر از شیشه های کریستال بکار برد وترین شیشه ای علاوه بر مقاومت بالا از شفافیت بسیار مطلبی نیز برخوردار خواهد بود .

 

شیشه طلا فروشی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های طلا فروشی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه طلا فروشی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های طلا فروشی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه طلا فروشی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه طلافروشی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های طلافروشی معرفی شده است ، قیمت شیشه طلا فروشی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های طلا فروشی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه طلا فروشی اسیدکاری شده 

در این طرح از شیشه های طلا فروشی الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه طلا فروشی اکریلیک 

طرح دیگری از شیشه های طلا فروشی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه طلا فروشی اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

شیشه طلا فروشی اکریلیک محبوب ترین طرخ شیشه های طلا فروشی مدرن محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه جواهر فروشی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه طلا فروشی اکلیلی 

در این طرح از شیشه های طلا فروشی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه طلافروشی اکلیلی جذاب ترین طرح شیشه های طلا فروشی به شمار می رود ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی قرار خواهند گرفت .

 

شیشه طلا فروشی ضخیم 

برای تولید شیشه های طلافروشی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 مسل استفاده کرد به طور مثال برای یک ویترین با ابعاد 120 * 300 سانتی متر باید از شیشه 15 میل کریستال بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه طلا فروشی رفلکس

در این طرح از شیشه های طلا فروشی مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه طلا فروشی بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه طلا فروشی تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های طلا فروشی که با سیستم تاشو کار می کنند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه طلا فروشی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های طلافروشی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

شیشه طلا فروشی - اینستاگرام

 

شیشه طلا فروشی - واتساپ

 

از طریق زیر می توان شیشه طلا فروشی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه طلا فروشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه طلا فروشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه طلا فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه طلافروشی

شیشه طلافروشی

شیشه طلافروشی

شیشه طلافروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلافروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلافروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

شیشه طلا فروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طلا فروشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند